Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 934Victòries · 423Taules · 200Derrotes · 311Estàndard · 671Ràpid · 263Blanques · 469Negres · 465
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 934 | 423 45,3% | 200 21,4% | 311 33,3% |
| Total · blanques | 469 | 224 47,8% | 103 22,0% | 142 30,3% |
| Total · negres | 465 | 199 42,8% | 97 20,9% | 169 36,3% |
| Estàndard | 671 | 293 43,7% | 159 23,7% | 219 32,6% |
| Estàndard · blanques | 339 | 154 45,4% | 84 24,8% | 101 29,8% |
| Estàndard · negres | 332 | 139 41,9% | 75 22,6% | 118 35,5% |
| Ràpid | 263 | 130 49,4% | 41 15,6% | 92 35,0% |
| Ràpid · blanques | 130 | 70 53,9% | 19 14,6% | 41 31,5% |
| Ràpid · negres | 133 | 60 45,1% | 22 16,5% | 51 38,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 925Victòries · 418Taules · 200Derrotes · 307Estàndard · 671Ràpid · 254Blanques · 464Negres · 461
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 925 | 418 45,2% | 200 21,6% | 307 33,2% |
| Total · blanques | 464 | 220 47,4% | 103 22,2% | 141 30,4% |
| Total · negres | 461 | 198 43,0% | 97 21,0% | 166 36,0% |
| Estàndard | 671 | 293 43,7% | 159 23,7% | 219 32,6% |
| Estàndard · blanques | 339 | 154 45,4% | 84 24,8% | 101 29,8% |
| Estàndard · negres | 332 | 139 41,9% | 75 22,6% | 118 35,5% |
| Ràpid | 254 | 125 49,2% | 41 16,1% | 88 34,7% |
| Ràpid · blanques | 125 | 66 52,8% | 19 15,2% | 40 32,0% |
| Ràpid · negres | 129 | 59 45,7% | 22 17,1% | 48 37,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 925Victòries · 418Taules · 200Derrotes · 307Estàndard · 671Ràpid · 254Blanques · 464Negres · 461
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 925 | 418 45,2% | 200 21,6% | 307 33,2% |
| Total · blanques | 464 | 220 47,4% | 103 22,2% | 141 30,4% |
| Total · negres | 461 | 198 43,0% | 97 21,0% | 166 36,0% |
| Estàndard | 671 | 293 43,7% | 159 23,7% | 219 32,6% |
| Estàndard · blanques | 339 | 154 45,4% | 84 24,8% | 101 29,8% |
| Estàndard · negres | 332 | 139 41,9% | 75 22,6% | 118 35,5% |
| Ràpid | 254 | 125 49,2% | 41 16,1% | 88 34,7% |
| Ràpid · blanques | 125 | 66 52,8% | 19 15,2% | 40 32,0% |
| Ràpid · negres | 129 | 59 45,7% | 22 17,1% | 48 37,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 925Victòries · 418Taules · 200Derrotes · 307Estàndard · 671Ràpid · 254Blanques · 464Negres · 461
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 925 | 418 45,2% | 200 21,6% | 307 33,2% |
| Total · blanques | 464 | 220 47,4% | 103 22,2% | 141 30,4% |
| Total · negres | 461 | 198 43,0% | 97 21,0% | 166 36,0% |
| Estàndard | 671 | 293 43,7% | 159 23,7% | 219 32,6% |
| Estàndard · blanques | 339 | 154 45,4% | 84 24,8% | 101 29,8% |
| Estàndard · negres | 332 | 139 41,9% | 75 22,6% | 118 35,5% |
| Ràpid | 254 | 125 49,2% | 41 16,1% | 88 34,7% |
| Ràpid · blanques | 125 | 66 52,8% | 19 15,2% | 40 32,0% |
| Ràpid · negres | 129 | 59 45,7% | 22 17,1% | 48 37,2% |
