Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 1583Victòries · 873Taules · 304Derrotes · 406Estàndard · 897Ràpid · 686Blanques · 818Negres · 765
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1583 | 873 55,2% | 304 19,2% | 406 25,7% |
| Total · blanques | 818 | 470 57,5% | 157 19,2% | 191 23,4% |
| Total · negres | 765 | 403 52,7% | 147 19,2% | 215 28,1% |
| Estàndard | 897 | 437 48,7% | 216 24,1% | 244 27,2% |
| Estàndard · blanques | 469 | 232 49,5% | 115 24,5% | 122 26,0% |
| Estàndard · negres | 428 | 205 47,9% | 101 23,6% | 122 28,5% |
| Ràpid | 686 | 436 63,6% | 88 12,8% | 162 23,6% |
| Ràpid · blanques | 349 | 238 68,2% | 42 12,0% | 69 19,8% |
| Ràpid · negres | 337 | 198 58,8% | 46 13,7% | 93 27,6% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 1574Victòries · 868Taules · 303Derrotes · 403Estàndard · 897Ràpid · 677Blanques · 813Negres · 761
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1574 | 868 55,2% | 303 19,3% | 403 25,6% |
| Total · blanques | 813 | 468 57,6% | 157 19,3% | 188 23,1% |
| Total · negres | 761 | 400 52,6% | 146 19,2% | 215 28,3% |
| Estàndard | 897 | 437 48,7% | 216 24,1% | 244 27,2% |
| Estàndard · blanques | 469 | 232 49,5% | 115 24,5% | 122 26,0% |
| Estàndard · negres | 428 | 205 47,9% | 101 23,6% | 122 28,5% |
| Ràpid | 677 | 431 63,7% | 87 12,9% | 159 23,5% |
| Ràpid · blanques | 344 | 236 68,6% | 42 12,2% | 66 19,2% |
| Ràpid · negres | 333 | 195 58,6% | 45 13,5% | 93 27,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 1565Victòries · 864Taules · 299Derrotes · 402Estàndard · 897Ràpid · 668Blanques · 809Negres · 756
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1565 | 864 55,2% | 299 19,1% | 402 25,7% |
| Total · blanques | 809 | 466 57,6% | 155 19,2% | 188 23,2% |
| Total · negres | 756 | 398 52,7% | 144 19,1% | 214 28,3% |
| Estàndard | 897 | 437 48,7% | 216 24,1% | 244 27,2% |
| Estàndard · blanques | 469 | 232 49,5% | 115 24,5% | 122 26,0% |
| Estàndard · negres | 428 | 205 47,9% | 101 23,6% | 122 28,5% |
| Ràpid | 668 | 427 63,9% | 83 12,4% | 158 23,7% |
| Ràpid · blanques | 340 | 234 68,8% | 40 11,8% | 66 19,4% |
| Ràpid · negres | 328 | 193 58,8% | 43 13,1% | 92 28,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1565Victòries · 864Taules · 299Derrotes · 402Estàndard · 897Ràpid · 668Blanques · 809Negres · 756
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1565 | 864 55,2% | 299 19,1% | 402 25,7% |
| Total · blanques | 809 | 466 57,6% | 155 19,2% | 188 23,2% |
| Total · negres | 756 | 398 52,7% | 144 19,1% | 214 28,3% |
| Estàndard | 897 | 437 48,7% | 216 24,1% | 244 27,2% |
| Estàndard · blanques | 469 | 232 49,5% | 115 24,5% | 122 26,0% |
| Estàndard · negres | 428 | 205 47,9% | 101 23,6% | 122 28,5% |
| Ràpid | 668 | 427 63,9% | 83 12,4% | 158 23,7% |
| Ràpid · blanques | 340 | 234 68,8% | 40 11,8% | 66 19,4% |
| Ràpid · negres | 328 | 193 58,8% | 43 13,1% | 92 28,1% |
