Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+15 partides des de 2026-09-01
Partides · 1231Victòries · 629Taules · 212Derrotes · 390Estàndard · 891Ràpid · 340Blanques · 627Negres · 604
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1231 | 629 51,1% | 212 17,2% | 390 31,7% |
| Total · blanques | 627 | 334 53,3% | 105 16,8% | 188 30,0% |
| Total · negres | 604 | 295 48,8% | 107 17,7% | 202 33,4% |
| Estàndard | 891 | 432 48,5% | 185 20,8% | 274 30,8% |
| Estàndard · blanques | 454 | 231 50,9% | 94 20,7% | 129 28,4% |
| Estàndard · negres | 437 | 201 46,0% | 91 20,8% | 145 33,2% |
| Ràpid | 340 | 197 57,9% | 27 7,9% | 116 34,1% |
| Ràpid · blanques | 173 | 103 59,5% | 11 6,4% | 59 34,1% |
| Ràpid · negres | 167 | 94 56,3% | 16 9,6% | 57 34,1% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 1216Victòries · 621Taules · 207Derrotes · 388Estàndard · 884Ràpid · 332Blanques · 620Negres · 596
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1216 | 621 51,1% | 207 17,0% | 388 31,9% |
| Total · blanques | 620 | 330 53,2% | 104 16,8% | 186 30,0% |
| Total · negres | 596 | 291 48,8% | 103 17,3% | 202 33,9% |
| Estàndard | 884 | 430 48,6% | 180 20,4% | 274 31,0% |
| Estàndard · blanques | 451 | 229 50,8% | 93 20,6% | 129 28,6% |
| Estàndard · negres | 433 | 201 46,4% | 87 20,1% | 145 33,5% |
| Ràpid | 332 | 191 57,5% | 27 8,1% | 114 34,3% |
| Ràpid · blanques | 169 | 101 59,8% | 11 6,5% | 57 33,7% |
| Ràpid · negres | 163 | 90 55,2% | 16 9,8% | 57 35,0% |
Captura 2026-08-01
+11 partides des de 2026-07-01
Partides · 1207Victòries · 617Taules · 205Derrotes · 385Estàndard · 884Ràpid · 323Blanques · 616Negres · 591
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1207 | 617 51,1% | 205 17,0% | 385 31,9% |
| Total · blanques | 616 | 327 53,1% | 104 16,9% | 185 30,0% |
| Total · negres | 591 | 290 49,1% | 101 17,1% | 200 33,8% |
| Estàndard | 884 | 430 48,6% | 180 20,4% | 274 31,0% |
| Estàndard · blanques | 451 | 229 50,8% | 93 20,6% | 129 28,6% |
| Estàndard · negres | 433 | 201 46,4% | 87 20,1% | 145 33,5% |
| Ràpid | 323 | 187 57,9% | 25 7,7% | 111 34,4% |
| Ràpid · blanques | 165 | 98 59,4% | 11 6,7% | 56 33,9% |
| Ràpid · negres | 158 | 89 56,3% | 14 8,9% | 55 34,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1196Victòries · 610Taules · 205Derrotes · 381Estàndard · 873Ràpid · 323Blanques · 611Negres · 585
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1196 | 610 51,0% | 205 17,1% | 381 31,9% |
| Total · blanques | 611 | 325 53,2% | 104 17,0% | 182 29,8% |
| Total · negres | 585 | 285 48,7% | 101 17,3% | 199 34,0% |
| Estàndard | 873 | 423 48,5% | 180 20,6% | 270 30,9% |
| Estàndard · blanques | 446 | 227 50,9% | 93 20,9% | 126 28,3% |
| Estàndard · negres | 427 | 196 45,9% | 87 20,4% | 144 33,7% |
| Ràpid | 323 | 187 57,9% | 25 7,7% | 111 34,4% |
| Ràpid · blanques | 165 | 98 59,4% | 11 6,7% | 56 33,9% |
| Ràpid · negres | 158 | 89 56,3% | 14 8,9% | 55 34,8% |
