Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 407Victòries · 178Taules · 56Derrotes · 173Estàndard · 298Ràpid · 109Blanques · 205Negres · 202
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 407 | 178 43,7% | 56 13,8% | 173 42,5% |
| Total · blanques | 205 | 98 47,8% | 30 14,6% | 77 37,6% |
| Total · negres | 202 | 80 39,6% | 26 12,9% | 96 47,5% |
| Estàndard | 298 | 133 44,6% | 49 16,4% | 116 38,9% |
| Estàndard · blanques | 148 | 77 52,0% | 25 16,9% | 46 31,1% |
| Estàndard · negres | 150 | 56 37,3% | 24 16,0% | 70 46,7% |
| Ràpid | 109 | 45 41,3% | 7 6,4% | 57 52,3% |
| Ràpid · blanques | 57 | 21 36,8% | 5 8,8% | 31 54,4% |
| Ràpid · negres | 52 | 24 46,2% | 2 3,9% | 26 50,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 399Victòries · 176Taules · 56Derrotes · 167Estàndard · 298Ràpid · 101Blanques · 201Negres · 198
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 399 | 176 44,1% | 56 14,0% | 167 41,9% |
| Total · blanques | 201 | 97 48,3% | 30 14,9% | 74 36,8% |
| Total · negres | 198 | 79 39,9% | 26 13,1% | 93 47,0% |
| Estàndard | 298 | 133 44,6% | 49 16,4% | 116 38,9% |
| Estàndard · blanques | 148 | 77 52,0% | 25 16,9% | 46 31,1% |
| Estàndard · negres | 150 | 56 37,3% | 24 16,0% | 70 46,7% |
| Ràpid | 101 | 43 42,6% | 7 6,9% | 51 50,5% |
| Ràpid · blanques | 53 | 20 37,7% | 5 9,4% | 28 52,8% |
| Ràpid · negres | 48 | 23 47,9% | 2 4,2% | 23 47,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 399Victòries · 176Taules · 56Derrotes · 167Estàndard · 298Ràpid · 101Blanques · 201Negres · 198
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 399 | 176 44,1% | 56 14,0% | 167 41,9% |
| Total · blanques | 201 | 97 48,3% | 30 14,9% | 74 36,8% |
| Total · negres | 198 | 79 39,9% | 26 13,1% | 93 47,0% |
| Estàndard | 298 | 133 44,6% | 49 16,4% | 116 38,9% |
| Estàndard · blanques | 148 | 77 52,0% | 25 16,9% | 46 31,1% |
| Estàndard · negres | 150 | 56 37,3% | 24 16,0% | 70 46,7% |
| Ràpid | 101 | 43 42,6% | 7 6,9% | 51 50,5% |
| Ràpid · blanques | 53 | 20 37,7% | 5 9,4% | 28 52,8% |
| Ràpid · negres | 48 | 23 47,9% | 2 4,2% | 23 47,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 399Victòries · 176Taules · 56Derrotes · 167Estàndard · 298Ràpid · 101Blanques · 201Negres · 198
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 399 | 176 44,1% | 56 14,0% | 167 41,9% |
| Total · blanques | 201 | 97 48,3% | 30 14,9% | 74 36,8% |
| Total · negres | 198 | 79 39,9% | 26 13,1% | 93 47,0% |
| Estàndard | 298 | 133 44,6% | 49 16,4% | 116 38,9% |
| Estàndard · blanques | 148 | 77 52,0% | 25 16,9% | 46 31,1% |
| Estàndard · negres | 150 | 56 37,3% | 24 16,0% | 70 46,7% |
| Ràpid | 101 | 43 42,6% | 7 6,9% | 51 50,5% |
| Ràpid · blanques | 53 | 20 37,7% | 5 9,4% | 28 52,8% |
| Ràpid · negres | 48 | 23 47,9% | 2 4,2% | 23 47,9% |
