Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 917Victòries · 472Taules · 143Derrotes · 302Estàndard · 716Ràpid · 201Blanques · 471Negres · 446
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 917 | 472 51,5% | 143 15,6% | 302 32,9% |
| Total · blanques | 471 | 246 52,2% | 75 15,9% | 150 31,9% |
| Total · negres | 446 | 226 50,7% | 68 15,3% | 152 34,1% |
| Estàndard | 716 | 360 50,3% | 116 16,2% | 240 33,5% |
| Estàndard · blanques | 368 | 188 51,1% | 62 16,9% | 118 32,1% |
| Estàndard · negres | 348 | 172 49,4% | 54 15,5% | 122 35,1% |
| Ràpid | 201 | 112 55,7% | 27 13,4% | 62 30,9% |
| Ràpid · blanques | 103 | 58 56,3% | 13 12,6% | 32 31,1% |
| Ràpid · negres | 98 | 54 55,1% | 14 14,3% | 30 30,6% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 908Victòries · 466Taules · 143Derrotes · 299Estàndard · 716Ràpid · 192Blanques · 466Negres · 442
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 908 | 466 51,3% | 143 15,8% | 299 32,9% |
| Total · blanques | 466 | 242 51,9% | 75 16,1% | 149 32,0% |
| Total · negres | 442 | 224 50,7% | 68 15,4% | 150 33,9% |
| Estàndard | 716 | 360 50,3% | 116 16,2% | 240 33,5% |
| Estàndard · blanques | 368 | 188 51,1% | 62 16,9% | 118 32,1% |
| Estàndard · negres | 348 | 172 49,4% | 54 15,5% | 122 35,1% |
| Ràpid | 192 | 106 55,2% | 27 14,1% | 59 30,7% |
| Ràpid · blanques | 98 | 54 55,1% | 13 13,3% | 31 31,6% |
| Ràpid · negres | 94 | 52 55,3% | 14 14,9% | 28 29,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 899Victòries · 462Taules · 141Derrotes · 296Estàndard · 716Ràpid · 183Blanques · 462Negres · 437
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 899 | 462 51,4% | 141 15,7% | 296 32,9% |
| Total · blanques | 462 | 239 51,7% | 75 16,2% | 148 32,0% |
| Total · negres | 437 | 223 51,0% | 66 15,1% | 148 33,9% |
| Estàndard | 716 | 360 50,3% | 116 16,2% | 240 33,5% |
| Estàndard · blanques | 368 | 188 51,1% | 62 16,9% | 118 32,1% |
| Estàndard · negres | 348 | 172 49,4% | 54 15,5% | 122 35,1% |
| Ràpid | 183 | 102 55,7% | 25 13,7% | 56 30,6% |
| Ràpid · blanques | 94 | 51 54,3% | 13 13,8% | 30 31,9% |
| Ràpid · negres | 89 | 51 57,3% | 12 13,5% | 26 29,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 899Victòries · 462Taules · 141Derrotes · 296Estàndard · 716Ràpid · 183Blanques · 462Negres · 437
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 899 | 462 51,4% | 141 15,7% | 296 32,9% |
| Total · blanques | 462 | 239 51,7% | 75 16,2% | 148 32,0% |
| Total · negres | 437 | 223 51,0% | 66 15,1% | 148 33,9% |
| Estàndard | 716 | 360 50,3% | 116 16,2% | 240 33,5% |
| Estàndard · blanques | 368 | 188 51,1% | 62 16,9% | 118 32,1% |
| Estàndard · negres | 348 | 172 49,4% | 54 15,5% | 122 35,1% |
| Ràpid | 183 | 102 55,7% | 25 13,7% | 56 30,6% |
| Ràpid · blanques | 94 | 51 54,3% | 13 13,8% | 30 31,9% |
| Ràpid · negres | 89 | 51 57,3% | 12 13,5% | 26 29,2% |
