Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+24 partides des de 2026-09-01
Partides · 623Victòries · 282Taules · 94Derrotes · 247Estàndard · 328Ràpid · 295Blanques · 318Negres · 305
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 623 | 282 45,3% | 94 15,1% | 247 39,7% |
| Total · blanques | 318 | 152 47,8% | 48 15,1% | 118 37,1% |
| Total · negres | 305 | 130 42,6% | 46 15,1% | 129 42,3% |
| Estàndard | 328 | 132 40,2% | 68 20,7% | 128 39,0% |
| Estàndard · blanques | 169 | 75 44,4% | 36 21,3% | 58 34,3% |
| Estàndard · negres | 159 | 57 35,9% | 32 20,1% | 70 44,0% |
| Ràpid | 295 | 150 50,9% | 26 8,8% | 119 40,3% |
| Ràpid · blanques | 149 | 77 51,7% | 12 8,1% | 60 40,3% |
| Ràpid · negres | 146 | 73 50,0% | 14 9,6% | 59 40,4% |
Captura 2026-09-01
+32 partides des de 2026-08-01
Partides · 599Victòries · 270Taules · 90Derrotes · 239Estàndard · 328Ràpid · 271Blanques · 306Negres · 293
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 599 | 270 45,1% | 90 15,0% | 239 39,9% |
| Total · blanques | 306 | 147 48,0% | 47 15,4% | 112 36,6% |
| Total · negres | 293 | 123 42,0% | 43 14,7% | 127 43,3% |
| Estàndard | 328 | 132 40,2% | 68 20,7% | 128 39,0% |
| Estàndard · blanques | 169 | 75 44,4% | 36 21,3% | 58 34,3% |
| Estàndard · negres | 159 | 57 35,9% | 32 20,1% | 70 44,0% |
| Ràpid | 271 | 138 50,9% | 22 8,1% | 111 41,0% |
| Ràpid · blanques | 137 | 72 52,6% | 11 8,0% | 54 39,4% |
| Ràpid · negres | 134 | 66 49,3% | 11 8,2% | 57 42,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 567Victòries · 253Taules · 85Derrotes · 229Estàndard · 328Ràpid · 239Blanques · 289Negres · 278
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 567 | 253 44,6% | 85 15,0% | 229 40,4% |
| Total · blanques | 289 | 134 46,4% | 47 16,3% | 108 37,4% |
| Total · negres | 278 | 119 42,8% | 38 13,7% | 121 43,5% |
| Estàndard | 328 | 132 40,2% | 68 20,7% | 128 39,0% |
| Estàndard · blanques | 169 | 75 44,4% | 36 21,3% | 58 34,3% |
| Estàndard · negres | 159 | 57 35,9% | 32 20,1% | 70 44,0% |
| Ràpid | 239 | 121 50,6% | 17 7,1% | 101 42,3% |
| Ràpid · blanques | 120 | 59 49,2% | 11 9,2% | 50 41,7% |
| Ràpid · negres | 119 | 62 52,1% | 6 5,0% | 51 42,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 567Victòries · 253Taules · 85Derrotes · 229Estàndard · 328Ràpid · 239Blanques · 289Negres · 278
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 567 | 253 44,6% | 85 15,0% | 229 40,4% |
| Total · blanques | 289 | 134 46,4% | 47 16,3% | 108 37,4% |
| Total · negres | 278 | 119 42,8% | 38 13,7% | 121 43,5% |
| Estàndard | 328 | 132 40,2% | 68 20,7% | 128 39,0% |
| Estàndard · blanques | 169 | 75 44,4% | 36 21,3% | 58 34,3% |
| Estàndard · negres | 159 | 57 35,9% | 32 20,1% | 70 44,0% |
| Ràpid | 239 | 121 50,6% | 17 7,1% | 101 42,3% |
| Ràpid · blanques | 120 | 59 49,2% | 11 9,2% | 50 41,7% |
| Ràpid · negres | 119 | 62 52,1% | 6 5,0% | 51 42,9% |
