Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 375Victòries · 202Taules · 63Derrotes · 110Estàndard · 265Ràpid · 110Blanques · 180Negres · 195
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 375 | 202 53,9% | 63 16,8% | 110 29,3% |
| Total · blanques | 180 | 101 56,1% | 23 12,8% | 56 31,1% |
| Total · negres | 195 | 101 51,8% | 40 20,5% | 54 27,7% |
| Estàndard | 265 | 138 52,1% | 56 21,1% | 71 26,8% |
| Estàndard · blanques | 126 | 69 54,8% | 19 15,1% | 38 30,2% |
| Estàndard · negres | 139 | 69 49,6% | 37 26,6% | 33 23,7% |
| Ràpid | 110 | 64 58,2% | 7 6,4% | 39 35,5% |
| Ràpid · blanques | 54 | 32 59,3% | 4 7,4% | 18 33,3% |
| Ràpid · negres | 56 | 32 57,1% | 3 5,4% | 21 37,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 367Victòries · 198Taules · 63Derrotes · 106Estàndard · 265Ràpid · 102Blanques · 176Negres · 191
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 367 | 198 54,0% | 63 17,2% | 106 28,9% |
| Total · blanques | 176 | 98 55,7% | 23 13,1% | 55 31,3% |
| Total · negres | 191 | 100 52,4% | 40 20,9% | 51 26,7% |
| Estàndard | 265 | 138 52,1% | 56 21,1% | 71 26,8% |
| Estàndard · blanques | 126 | 69 54,8% | 19 15,1% | 38 30,2% |
| Estàndard · negres | 139 | 69 49,6% | 37 26,6% | 33 23,7% |
| Ràpid | 102 | 60 58,8% | 7 6,9% | 35 34,3% |
| Ràpid · blanques | 50 | 29 58,0% | 4 8,0% | 17 34,0% |
| Ràpid · negres | 52 | 31 59,6% | 3 5,8% | 18 34,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 367Victòries · 198Taules · 63Derrotes · 106Estàndard · 265Ràpid · 102Blanques · 176Negres · 191
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 367 | 198 54,0% | 63 17,2% | 106 28,9% |
| Total · blanques | 176 | 98 55,7% | 23 13,1% | 55 31,3% |
| Total · negres | 191 | 100 52,4% | 40 20,9% | 51 26,7% |
| Estàndard | 265 | 138 52,1% | 56 21,1% | 71 26,8% |
| Estàndard · blanques | 126 | 69 54,8% | 19 15,1% | 38 30,2% |
| Estàndard · negres | 139 | 69 49,6% | 37 26,6% | 33 23,7% |
| Ràpid | 102 | 60 58,8% | 7 6,9% | 35 34,3% |
| Ràpid · blanques | 50 | 29 58,0% | 4 8,0% | 17 34,0% |
| Ràpid · negres | 52 | 31 59,6% | 3 5,8% | 18 34,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 367Victòries · 198Taules · 63Derrotes · 106Estàndard · 265Ràpid · 102Blanques · 176Negres · 191
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 367 | 198 54,0% | 63 17,2% | 106 28,9% |
| Total · blanques | 176 | 98 55,7% | 23 13,1% | 55 31,3% |
| Total · negres | 191 | 100 52,4% | 40 20,9% | 51 26,7% |
| Estàndard | 265 | 138 52,1% | 56 21,1% | 71 26,8% |
| Estàndard · blanques | 126 | 69 54,8% | 19 15,1% | 38 30,2% |
| Estàndard · negres | 139 | 69 49,6% | 37 26,6% | 33 23,7% |
| Ràpid | 102 | 60 58,8% | 7 6,9% | 35 34,3% |
| Ràpid · blanques | 50 | 29 58,0% | 4 8,0% | 17 34,0% |
| Ràpid · negres | 52 | 31 59,6% | 3 5,8% | 18 34,6% |
