Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+15 partides des de 2026-09-01
Partides · 567Victòries · 274Taules · 107Derrotes · 186Estàndard · 350Ràpid · 217Blanques · 288Negres · 279
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 567 | 274 48,3% | 107 18,9% | 186 32,8% |
| Total · blanques | 288 | 159 55,2% | 42 14,6% | 87 30,2% |
| Total · negres | 279 | 115 41,2% | 65 23,3% | 99 35,5% |
| Estàndard | 350 | 165 47,1% | 87 24,9% | 98 28,0% |
| Estàndard · blanques | 176 | 98 55,7% | 34 19,3% | 44 25,0% |
| Estàndard · negres | 174 | 67 38,5% | 53 30,5% | 54 31,0% |
| Ràpid | 217 | 109 50,2% | 20 9,2% | 88 40,6% |
| Ràpid · blanques | 112 | 61 54,5% | 8 7,1% | 43 38,4% |
| Ràpid · negres | 105 | 48 45,7% | 12 11,4% | 45 42,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 552Victòries · 265Taules · 106Derrotes · 181Estàndard · 350Ràpid · 202Blanques · 281Negres · 271
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 552 | 265 48,0% | 106 19,2% | 181 32,8% |
| Total · blanques | 281 | 154 54,8% | 42 15,0% | 85 30,3% |
| Total · negres | 271 | 111 41,0% | 64 23,6% | 96 35,4% |
| Estàndard | 350 | 165 47,1% | 87 24,9% | 98 28,0% |
| Estàndard · blanques | 176 | 98 55,7% | 34 19,3% | 44 25,0% |
| Estàndard · negres | 174 | 67 38,5% | 53 30,5% | 54 31,0% |
| Ràpid | 202 | 100 49,5% | 19 9,4% | 83 41,1% |
| Ràpid · blanques | 105 | 56 53,3% | 8 7,6% | 41 39,1% |
| Ràpid · negres | 97 | 44 45,4% | 11 11,3% | 42 43,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 552Victòries · 265Taules · 106Derrotes · 181Estàndard · 350Ràpid · 202Blanques · 281Negres · 271
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 552 | 265 48,0% | 106 19,2% | 181 32,8% |
| Total · blanques | 281 | 154 54,8% | 42 15,0% | 85 30,3% |
| Total · negres | 271 | 111 41,0% | 64 23,6% | 96 35,4% |
| Estàndard | 350 | 165 47,1% | 87 24,9% | 98 28,0% |
| Estàndard · blanques | 176 | 98 55,7% | 34 19,3% | 44 25,0% |
| Estàndard · negres | 174 | 67 38,5% | 53 30,5% | 54 31,0% |
| Ràpid | 202 | 100 49,5% | 19 9,4% | 83 41,1% |
| Ràpid · blanques | 105 | 56 53,3% | 8 7,6% | 41 39,1% |
| Ràpid · negres | 97 | 44 45,4% | 11 11,3% | 42 43,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 552Victòries · 265Taules · 106Derrotes · 181Estàndard · 350Ràpid · 202Blanques · 281Negres · 271
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 552 | 265 48,0% | 106 19,2% | 181 32,8% |
| Total · blanques | 281 | 154 54,8% | 42 15,0% | 85 30,3% |
| Total · negres | 271 | 111 41,0% | 64 23,6% | 96 35,4% |
| Estàndard | 350 | 165 47,1% | 87 24,9% | 98 28,0% |
| Estàndard · blanques | 176 | 98 55,7% | 34 19,3% | 44 25,0% |
| Estàndard · negres | 174 | 67 38,5% | 53 30,5% | 54 31,0% |
| Ràpid | 202 | 100 49,5% | 19 9,4% | 83 41,1% |
| Ràpid · blanques | 105 | 56 53,3% | 8 7,6% | 41 39,1% |
| Ràpid · negres | 97 | 44 45,4% | 11 11,3% | 42 43,3% |
