Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+13 partides des de 2026-09-01
Partides · 77Victòries · 26Taules · 3Derrotes · 48Estàndard · 2Ràpid · 75Blanques · 37Negres · 40
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 77 | 26 33,8% | 3 3,9% | 48 62,3% |
| Total · blanques | 37 | 16 43,2% | 1 2,7% | 20 54,1% |
| Total · negres | 40 | 10 25,0% | 2 5,0% | 28 70,0% |
| Estàndard | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Estàndard · blanques | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid | 75 | 25 33,3% | 3 4,0% | 47 62,7% |
| Ràpid · blanques | 36 | 15 41,7% | 1 2,8% | 20 55,6% |
| Ràpid · negres | 39 | 10 25,6% | 2 5,1% | 27 69,2% |
Captura 2026-09-01
+16 partides des de 2026-08-01
Partides · 64Victòries · 22Taules · 3Derrotes · 39Estàndard · 2Ràpid · 62Blanques · 31Negres · 33
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 64 | 22 34,4% | 3 4,7% | 39 60,9% |
| Total · blanques | 31 | 13 41,9% | 1 3,2% | 17 54,8% |
| Total · negres | 33 | 9 27,3% | 2 6,1% | 22 66,7% |
| Estàndard | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Estàndard · blanques | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid | 62 | 21 33,9% | 3 4,8% | 38 61,3% |
| Ràpid · blanques | 30 | 12 40,0% | 1 3,3% | 17 56,7% |
| Ràpid · negres | 32 | 9 28,1% | 2 6,3% | 21 65,6% |
Captura 2026-08-01
+24 partides des de 2026-07-01
Partides · 48Victòries · 17Taules · 2Derrotes · 29Estàndard · 2Ràpid · 46Blanques · 23Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 48 | 17 35,4% | 2 4,2% | 29 60,4% |
| Total · blanques | 23 | 9 39,1% | 1 4,4% | 13 56,5% |
| Total · negres | 25 | 8 32,0% | 1 4,0% | 16 64,0% |
| Estàndard | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Estàndard · blanques | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid | 46 | 16 34,8% | 2 4,4% | 28 60,9% |
| Ràpid · blanques | 22 | 8 36,4% | 1 4,6% | 13 59,1% |
| Ràpid · negres | 24 | 8 33,3% | 1 4,2% | 15 62,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 24Victòries · 7Taules · 2Derrotes · 15Estàndard · 2Ràpid · 22Blanques · 11Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 24 | 7 29,2% | 2 8,3% | 15 62,5% |
| Total · blanques | 11 | 3 27,3% | 1 9,1% | 7 63,6% |
| Total · negres | 13 | 4 30,8% | 1 7,7% | 8 61,5% |
| Estàndard | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Estàndard · blanques | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid | 22 | 6 27,3% | 2 9,1% | 14 63,6% |
| Ràpid · blanques | 10 | 2 20,0% | 1 10,0% | 7 70,0% |
| Ràpid · negres | 12 | 4 33,3% | 1 8,3% | 7 58,3% |
