Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 42Victòries · 16Taules · 6Derrotes · 20Estàndard · 8Ràpid · 34Blanques · 21Negres · 21
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 42 | 16 38,1% | 6 14,3% | 20 47,6% |
| Total · blanques | 21 | 7 33,3% | 5 23,8% | 9 42,9% |
| Total · negres | 21 | 9 42,9% | 1 4,8% | 11 52,4% |
| Estàndard | 8 | 3 37,5% | 2 25,0% | 3 37,5% |
| Estàndard · blanques | 4 | 1 25,0% | 2 50,0% | 1 25,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid | 34 | 13 38,2% | 4 11,8% | 17 50,0% |
| Ràpid · blanques | 17 | 6 35,3% | 3 17,7% | 8 47,1% |
| Ràpid · negres | 17 | 7 41,2% | 1 5,9% | 9 52,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 26Victòries · 10Taules · 3Derrotes · 13Estàndard · 8Ràpid · 18Blanques · 13Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 26 | 10 38,5% | 3 11,5% | 13 50,0% |
| Total · blanques | 13 | 4 30,8% | 2 15,4% | 7 53,9% |
| Total · negres | 13 | 6 46,2% | 1 7,7% | 6 46,2% |
| Estàndard | 8 | 3 37,5% | 2 25,0% | 3 37,5% |
| Estàndard · blanques | 4 | 1 25,0% | 2 50,0% | 1 25,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid | 18 | 7 38,9% | 1 5,6% | 10 55,6% |
| Ràpid · blanques | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
| Ràpid · negres | 9 | 4 44,4% | 1 11,1% | 4 44,4% |
Captura 2026-08-01
+10 partides des de 2026-07-01
Partides · 26Victòries · 10Taules · 3Derrotes · 13Estàndard · 8Ràpid · 18Blanques · 13Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 26 | 10 38,5% | 3 11,5% | 13 50,0% |
| Total · blanques | 13 | 4 30,8% | 2 15,4% | 7 53,9% |
| Total · negres | 13 | 6 46,2% | 1 7,7% | 6 46,2% |
| Estàndard | 8 | 3 37,5% | 2 25,0% | 3 37,5% |
| Estàndard · blanques | 4 | 1 25,0% | 2 50,0% | 1 25,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid | 18 | 7 38,9% | 1 5,6% | 10 55,6% |
| Ràpid · blanques | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
| Ràpid · negres | 9 | 4 44,4% | 1 11,1% | 4 44,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 16Victòries · 6Taules · 2Derrotes · 8Estàndard · 8Ràpid · 8Blanques · 8Negres · 8
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 16 | 6 37,5% | 2 12,5% | 8 50,0% |
| Total · blanques | 8 | 3 37,5% | 2 25,0% | 3 37,5% |
| Total · negres | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Estàndard | 8 | 3 37,5% | 2 25,0% | 3 37,5% |
| Estàndard · blanques | 4 | 1 25,0% | 2 50,0% | 1 25,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
