Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 20Victòries · 8Taules · 1Derrotes · 11Estàndard · 4Ràpid · 16Blanques · 9Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 20 | 8 40,0% | 1 5,0% | 11 55,0% |
| Total · blanques | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Total · negres | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Estàndard | 4 | 2 50,0% | 1 25,0% | 1 25,0% |
| Estàndard · blanques | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 2 66,7% | 1 33,3% | 0 0,0% |
| Ràpid | 16 | 6 37,5% | 0 0,0% | 10 62,5% |
| Ràpid · blanques | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid · negres | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 12Victòries · 6Taules · 1Derrotes · 5Estàndard · 4Ràpid · 8Blanques · 5Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 12 | 6 50,0% | 1 8,3% | 5 41,7% |
| Total · blanques | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Total · negres | 7 | 4 57,1% | 1 14,3% | 2 28,6% |
| Estàndard | 4 | 2 50,0% | 1 25,0% | 1 25,0% |
| Estàndard · blanques | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 2 66,7% | 1 33,3% | 0 0,0% |
| Ràpid | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 12Victòries · 6Taules · 1Derrotes · 5Estàndard · 4Ràpid · 8Blanques · 5Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 12 | 6 50,0% | 1 8,3% | 5 41,7% |
| Total · blanques | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Total · negres | 7 | 4 57,1% | 1 14,3% | 2 28,6% |
| Estàndard | 4 | 2 50,0% | 1 25,0% | 1 25,0% |
| Estàndard · blanques | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 2 66,7% | 1 33,3% | 0 0,0% |
| Ràpid | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 12Victòries · 6Taules · 1Derrotes · 5Estàndard · 4Ràpid · 8Blanques · 5Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 12 | 6 50,0% | 1 8,3% | 5 41,7% |
| Total · blanques | 5 | 2 40,0% | 0 0,0% | 3 60,0% |
| Total · negres | 7 | 4 57,1% | 1 14,3% | 2 28,6% |
| Estàndard | 4 | 2 50,0% | 1 25,0% | 1 25,0% |
| Estàndard · blanques | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 2 66,7% | 1 33,3% | 0 0,0% |
| Ràpid | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
