Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 74Victòries · 41Taules · 4Derrotes · 29Estàndard · 0Ràpid · 74Blanques · 38Negres · 36
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 74 | 41 55,4% | 4 5,4% | 29 39,2% |
| Total · blanques | 38 | 24 63,2% | 1 2,6% | 13 34,2% |
| Total · negres | 36 | 17 47,2% | 3 8,3% | 16 44,4% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 74 | 41 55,4% | 4 5,4% | 29 39,2% |
| Ràpid · blanques | 38 | 24 63,2% | 1 2,6% | 13 34,2% |
| Ràpid · negres | 36 | 17 47,2% | 3 8,3% | 16 44,4% |
Captura 2026-09-01
+27 partides des de 2026-08-01
Partides · 65Victòries · 36Taules · 3Derrotes · 26Estàndard · 0Ràpid · 65Blanques · 33Negres · 32
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 65 | 36 55,4% | 3 4,6% | 26 40,0% |
| Total · blanques | 33 | 22 66,7% | 0 0,0% | 11 33,3% |
| Total · negres | 32 | 14 43,8% | 3 9,4% | 15 46,9% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 65 | 36 55,4% | 3 4,6% | 26 40,0% |
| Ràpid · blanques | 33 | 22 66,7% | 0 0,0% | 11 33,3% |
| Ràpid · negres | 32 | 14 43,8% | 3 9,4% | 15 46,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 38Victòries · 21Taules · 2Derrotes · 15Estàndard · 0Ràpid · 38Blanques · 20Negres · 18
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 38 | 21 55,3% | 2 5,3% | 15 39,5% |
| Total · blanques | 20 | 13 65,0% | 0 0,0% | 7 35,0% |
| Total · negres | 18 | 8 44,4% | 2 11,1% | 8 44,4% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 38 | 21 55,3% | 2 5,3% | 15 39,5% |
| Ràpid · blanques | 20 | 13 65,0% | 0 0,0% | 7 35,0% |
| Ràpid · negres | 18 | 8 44,4% | 2 11,1% | 8 44,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 38Victòries · 21Taules · 2Derrotes · 15Estàndard · 0Ràpid · 38Blanques · 20Negres · 18
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 38 | 21 55,3% | 2 5,3% | 15 39,5% |
| Total · blanques | 20 | 13 65,0% | 0 0,0% | 7 35,0% |
| Total · negres | 18 | 8 44,4% | 2 11,1% | 8 44,4% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 38 | 21 55,3% | 2 5,3% | 15 39,5% |
| Ràpid · blanques | 20 | 13 65,0% | 0 0,0% | 7 35,0% |
| Ràpid · negres | 18 | 8 44,4% | 2 11,1% | 8 44,4% |
