Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 234Victòries · 71Taules · 70Derrotes · 93Estàndard · 225Ràpid · 9Blanques · 107Negres · 127
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 234 | 71 30,3% | 70 29,9% | 93 39,7% |
| Total · blanques | 107 | 36 33,6% | 40 37,4% | 31 29,0% |
| Total · negres | 127 | 35 27,6% | 30 23,6% | 62 48,8% |
| Estàndard | 225 | 69 30,7% | 67 29,8% | 89 39,6% |
| Estàndard · blanques | 103 | 35 34,0% | 38 36,9% | 30 29,1% |
| Estàndard · negres | 122 | 34 27,9% | 29 23,8% | 59 48,4% |
| Ràpid | 9 | 2 22,2% | 3 33,3% | 4 44,4% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 2 50,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 1 20,0% | 3 60,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 234Victòries · 71Taules · 70Derrotes · 93Estàndard · 225Ràpid · 9Blanques · 107Negres · 127
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 234 | 71 30,3% | 70 29,9% | 93 39,7% |
| Total · blanques | 107 | 36 33,6% | 40 37,4% | 31 29,0% |
| Total · negres | 127 | 35 27,6% | 30 23,6% | 62 48,8% |
| Estàndard | 225 | 69 30,7% | 67 29,8% | 89 39,6% |
| Estàndard · blanques | 103 | 35 34,0% | 38 36,9% | 30 29,1% |
| Estàndard · negres | 122 | 34 27,9% | 29 23,8% | 59 48,4% |
| Ràpid | 9 | 2 22,2% | 3 33,3% | 4 44,4% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 2 50,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 1 20,0% | 3 60,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 225Victòries · 67Taules · 68Derrotes · 90Estàndard · 216Ràpid · 9Blanques · 103Negres · 122
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 225 | 67 29,8% | 68 30,2% | 90 40,0% |
| Total · blanques | 103 | 34 33,0% | 38 36,9% | 31 30,1% |
| Total · negres | 122 | 33 27,1% | 30 24,6% | 59 48,4% |
| Estàndard | 216 | 65 30,1% | 65 30,1% | 86 39,8% |
| Estàndard · blanques | 99 | 33 33,3% | 36 36,4% | 30 30,3% |
| Estàndard · negres | 117 | 32 27,4% | 29 24,8% | 56 47,9% |
| Ràpid | 9 | 2 22,2% | 3 33,3% | 4 44,4% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 2 50,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 1 20,0% | 3 60,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 225Victòries · 67Taules · 68Derrotes · 90Estàndard · 216Ràpid · 9Blanques · 103Negres · 122
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 225 | 67 29,8% | 68 30,2% | 90 40,0% |
| Total · blanques | 103 | 34 33,0% | 38 36,9% | 31 30,1% |
| Total · negres | 122 | 33 27,1% | 30 24,6% | 59 48,4% |
| Estàndard | 216 | 65 30,1% | 65 30,1% | 86 39,8% |
| Estàndard · blanques | 99 | 33 33,3% | 36 36,4% | 30 30,3% |
| Estàndard · negres | 117 | 32 27,4% | 29 24,8% | 56 47,9% |
| Ràpid | 9 | 2 22,2% | 3 33,3% | 4 44,4% |
| Ràpid · blanques | 4 | 1 25,0% | 2 50,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 1 20,0% | 3 60,0% |
