Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 567Victòries · 327Taules · 134Derrotes · 106Estàndard · 502Ràpid · 65Blanques · 282Negres · 285
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 567 | 327 57,7% | 134 23,6% | 106 18,7% |
| Total · blanques | 282 | 162 57,5% | 71 25,2% | 49 17,4% |
| Total · negres | 285 | 165 57,9% | 63 22,1% | 57 20,0% |
| Estàndard | 502 | 288 57,4% | 126 25,1% | 88 17,5% |
| Estàndard · blanques | 252 | 140 55,6% | 69 27,4% | 43 17,1% |
| Estàndard · negres | 250 | 148 59,2% | 57 22,8% | 45 18,0% |
| Ràpid | 65 | 39 60,0% | 8 12,3% | 18 27,7% |
| Ràpid · blanques | 30 | 22 73,3% | 2 6,7% | 6 20,0% |
| Ràpid · negres | 35 | 17 48,6% | 6 17,1% | 12 34,3% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 567Victòries · 327Taules · 134Derrotes · 106Estàndard · 502Ràpid · 65Blanques · 282Negres · 285
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 567 | 327 57,7% | 134 23,6% | 106 18,7% |
| Total · blanques | 282 | 162 57,5% | 71 25,2% | 49 17,4% |
| Total · negres | 285 | 165 57,9% | 63 22,1% | 57 20,0% |
| Estàndard | 502 | 288 57,4% | 126 25,1% | 88 17,5% |
| Estàndard · blanques | 252 | 140 55,6% | 69 27,4% | 43 17,1% |
| Estàndard · negres | 250 | 148 59,2% | 57 22,8% | 45 18,0% |
| Ràpid | 65 | 39 60,0% | 8 12,3% | 18 27,7% |
| Ràpid · blanques | 30 | 22 73,3% | 2 6,7% | 6 20,0% |
| Ràpid · negres | 35 | 17 48,6% | 6 17,1% | 12 34,3% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 558Victòries · 322Taules · 133Derrotes · 103Estàndard · 502Ràpid · 56Blanques · 278Negres · 280
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 558 | 322 57,7% | 133 23,8% | 103 18,5% |
| Total · blanques | 278 | 159 57,2% | 71 25,5% | 48 17,3% |
| Total · negres | 280 | 163 58,2% | 62 22,1% | 55 19,6% |
| Estàndard | 502 | 288 57,4% | 126 25,1% | 88 17,5% |
| Estàndard · blanques | 252 | 140 55,6% | 69 27,4% | 43 17,1% |
| Estàndard · negres | 250 | 148 59,2% | 57 22,8% | 45 18,0% |
| Ràpid | 56 | 34 60,7% | 7 12,5% | 15 26,8% |
| Ràpid · blanques | 26 | 19 73,1% | 2 7,7% | 5 19,2% |
| Ràpid · negres | 30 | 15 50,0% | 5 16,7% | 10 33,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 550Victòries · 316Taules · 133Derrotes · 101Estàndard · 502Ràpid · 48Blanques · 274Negres · 276
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 550 | 316 57,5% | 133 24,2% | 101 18,4% |
| Total · blanques | 274 | 155 56,6% | 71 25,9% | 48 17,5% |
| Total · negres | 276 | 161 58,3% | 62 22,5% | 53 19,2% |
| Estàndard | 502 | 288 57,4% | 126 25,1% | 88 17,5% |
| Estàndard · blanques | 252 | 140 55,6% | 69 27,4% | 43 17,1% |
| Estàndard · negres | 250 | 148 59,2% | 57 22,8% | 45 18,0% |
| Ràpid | 48 | 28 58,3% | 7 14,6% | 13 27,1% |
| Ràpid · blanques | 22 | 15 68,2% | 2 9,1% | 5 22,7% |
| Ràpid · negres | 26 | 13 50,0% | 5 19,2% | 8 30,8% |
