Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 251Victòries · 132Taules · 42Derrotes · 77Estàndard · 152Ràpid · 99Blanques · 127Negres · 124
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 251 | 132 52,6% | 42 16,7% | 77 30,7% |
| Total · blanques | 127 | 66 52,0% | 25 19,7% | 36 28,4% |
| Total · negres | 124 | 66 53,2% | 17 13,7% | 41 33,1% |
| Estàndard | 152 | 76 50,0% | 34 22,4% | 42 27,6% |
| Estàndard · blanques | 76 | 36 47,4% | 21 27,6% | 19 25,0% |
| Estàndard · negres | 76 | 40 52,6% | 13 17,1% | 23 30,3% |
| Ràpid | 99 | 56 56,6% | 8 8,1% | 35 35,4% |
| Ràpid · blanques | 51 | 30 58,8% | 4 7,8% | 17 33,3% |
| Ràpid · negres | 48 | 26 54,2% | 4 8,3% | 18 37,5% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 251Victòries · 132Taules · 42Derrotes · 77Estàndard · 152Ràpid · 99Blanques · 127Negres · 124
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 251 | 132 52,6% | 42 16,7% | 77 30,7% |
| Total · blanques | 127 | 66 52,0% | 25 19,7% | 36 28,4% |
| Total · negres | 124 | 66 53,2% | 17 13,7% | 41 33,1% |
| Estàndard | 152 | 76 50,0% | 34 22,4% | 42 27,6% |
| Estàndard · blanques | 76 | 36 47,4% | 21 27,6% | 19 25,0% |
| Estàndard · negres | 76 | 40 52,6% | 13 17,1% | 23 30,3% |
| Ràpid | 99 | 56 56,6% | 8 8,1% | 35 35,4% |
| Ràpid · blanques | 51 | 30 58,8% | 4 7,8% | 17 33,3% |
| Ràpid · negres | 48 | 26 54,2% | 4 8,3% | 18 37,5% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 243Victòries · 127Taules · 42Derrotes · 74Estàndard · 152Ràpid · 91Blanques · 123Negres · 120
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 243 | 127 52,3% | 42 17,3% | 74 30,5% |
| Total · blanques | 123 | 64 52,0% | 25 20,3% | 34 27,6% |
| Total · negres | 120 | 63 52,5% | 17 14,2% | 40 33,3% |
| Estàndard | 152 | 76 50,0% | 34 22,4% | 42 27,6% |
| Estàndard · blanques | 76 | 36 47,4% | 21 27,6% | 19 25,0% |
| Estàndard · negres | 76 | 40 52,6% | 13 17,1% | 23 30,3% |
| Ràpid | 91 | 51 56,0% | 8 8,8% | 32 35,2% |
| Ràpid · blanques | 47 | 28 59,6% | 4 8,5% | 15 31,9% |
| Ràpid · negres | 44 | 23 52,3% | 4 9,1% | 17 38,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 235Victòries · 123Taules · 42Derrotes · 70Estàndard · 152Ràpid · 83Blanques · 119Negres · 116
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 235 | 123 52,3% | 42 17,9% | 70 29,8% |
| Total · blanques | 119 | 63 52,9% | 25 21,0% | 31 26,1% |
| Total · negres | 116 | 60 51,7% | 17 14,7% | 39 33,6% |
| Estàndard | 152 | 76 50,0% | 34 22,4% | 42 27,6% |
| Estàndard · blanques | 76 | 36 47,4% | 21 27,6% | 19 25,0% |
| Estàndard · negres | 76 | 40 52,6% | 13 17,1% | 23 30,3% |
| Ràpid | 83 | 47 56,6% | 8 9,6% | 28 33,7% |
| Ràpid · blanques | 43 | 27 62,8% | 4 9,3% | 12 27,9% |
| Ràpid · negres | 40 | 20 50,0% | 4 10,0% | 16 40,0% |
