Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 45Victòries · 13Taules · 4Derrotes · 28Estàndard · 0Ràpid · 45Blanques · 23Negres · 22
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 45 | 13 28,9% | 4 8,9% | 28 62,2% |
| Total · blanques | 23 | 8 34,8% | 0 0,0% | 15 65,2% |
| Total · negres | 22 | 5 22,7% | 4 18,2% | 13 59,1% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 45 | 13 28,9% | 4 8,9% | 28 62,2% |
| Ràpid · blanques | 23 | 8 34,8% | 0 0,0% | 15 65,2% |
| Ràpid · negres | 22 | 5 22,7% | 4 18,2% | 13 59,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 36Victòries · 10Taules · 4Derrotes · 22Estàndard · 0Ràpid · 36Blanques · 19Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 36 | 10 27,8% | 4 11,1% | 22 61,1% |
| Total · blanques | 19 | 6 31,6% | 0 0,0% | 13 68,4% |
| Total · negres | 17 | 4 23,5% | 4 23,5% | 9 52,9% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 36 | 10 27,8% | 4 11,1% | 22 61,1% |
| Ràpid · blanques | 19 | 6 31,6% | 0 0,0% | 13 68,4% |
| Ràpid · negres | 17 | 4 23,5% | 4 23,5% | 9 52,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 36Victòries · 10Taules · 4Derrotes · 22Estàndard · 0Ràpid · 36Blanques · 19Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 36 | 10 27,8% | 4 11,1% | 22 61,1% |
| Total · blanques | 19 | 6 31,6% | 0 0,0% | 13 68,4% |
| Total · negres | 17 | 4 23,5% | 4 23,5% | 9 52,9% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 36 | 10 27,8% | 4 11,1% | 22 61,1% |
| Ràpid · blanques | 19 | 6 31,6% | 0 0,0% | 13 68,4% |
| Ràpid · negres | 17 | 4 23,5% | 4 23,5% | 9 52,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 36Victòries · 10Taules · 4Derrotes · 22Estàndard · 0Ràpid · 36Blanques · 19Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 36 | 10 27,8% | 4 11,1% | 22 61,1% |
| Total · blanques | 19 | 6 31,6% | 0 0,0% | 13 68,4% |
| Total · negres | 17 | 4 23,5% | 4 23,5% | 9 52,9% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 36 | 10 27,8% | 4 11,1% | 22 61,1% |
| Ràpid · blanques | 19 | 6 31,6% | 0 0,0% | 13 68,4% |
| Ràpid · negres | 17 | 4 23,5% | 4 23,5% | 9 52,9% |
