Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 82Victòries · 19Taules · 2Derrotes · 61Estàndard · 47Ràpid · 35Blanques · 40Negres · 42
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 82 | 19 23,2% | 2 2,4% | 61 74,4% |
| Total · blanques | 40 | 7 17,5% | 0 0,0% | 33 82,5% |
| Total · negres | 42 | 12 28,6% | 2 4,8% | 28 66,7% |
| Estàndard | 47 | 10 21,3% | 2 4,3% | 35 74,5% |
| Estàndard · blanques | 23 | 5 21,7% | 0 0,0% | 18 78,3% |
| Estàndard · negres | 24 | 5 20,8% | 2 8,3% | 17 70,8% |
| Ràpid | 35 | 9 25,7% | 0 0,0% | 26 74,3% |
| Ràpid · blanques | 17 | 2 11,8% | 0 0,0% | 15 88,2% |
| Ràpid · negres | 18 | 7 38,9% | 0 0,0% | 11 61,1% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 72Victòries · 17Taules · 0Derrotes · 55Estàndard · 37Ràpid · 35Blanques · 36Negres · 36
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 72 | 17 23,6% | 0 0,0% | 55 76,4% |
| Total · blanques | 36 | 6 16,7% | 0 0,0% | 30 83,3% |
| Total · negres | 36 | 11 30,6% | 0 0,0% | 25 69,4% |
| Estàndard | 37 | 8 21,6% | 0 0,0% | 29 78,4% |
| Estàndard · blanques | 19 | 4 21,1% | 0 0,0% | 15 79,0% |
| Estàndard · negres | 18 | 4 22,2% | 0 0,0% | 14 77,8% |
| Ràpid | 35 | 9 25,7% | 0 0,0% | 26 74,3% |
| Ràpid · blanques | 17 | 2 11,8% | 0 0,0% | 15 88,2% |
| Ràpid · negres | 18 | 7 38,9% | 0 0,0% | 11 61,1% |
Captura 2026-08-01
+5 partides des de 2026-07-01
Partides · 65Victòries · 16Taules · 0Derrotes · 49Estàndard · 37Ràpid · 28Blanques · 33Negres · 32
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 65 | 16 24,6% | 0 0,0% | 49 75,4% |
| Total · blanques | 33 | 6 18,2% | 0 0,0% | 27 81,8% |
| Total · negres | 32 | 10 31,3% | 0 0,0% | 22 68,8% |
| Estàndard | 37 | 8 21,6% | 0 0,0% | 29 78,4% |
| Estàndard · blanques | 19 | 4 21,1% | 0 0,0% | 15 79,0% |
| Estàndard · negres | 18 | 4 22,2% | 0 0,0% | 14 77,8% |
| Ràpid | 28 | 8 28,6% | 0 0,0% | 20 71,4% |
| Ràpid · blanques | 14 | 2 14,3% | 0 0,0% | 12 85,7% |
| Ràpid · negres | 14 | 6 42,9% | 0 0,0% | 8 57,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 60Victòries · 15Taules · 0Derrotes · 45Estàndard · 32Ràpid · 28Blanques · 30Negres · 30
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 60 | 15 25,0% | 0 0,0% | 45 75,0% |
| Total · blanques | 30 | 6 20,0% | 0 0,0% | 24 80,0% |
| Total · negres | 30 | 9 30,0% | 0 0,0% | 21 70,0% |
| Estàndard | 32 | 7 21,9% | 0 0,0% | 25 78,1% |
| Estàndard · blanques | 16 | 4 25,0% | 0 0,0% | 12 75,0% |
| Estàndard · negres | 16 | 3 18,8% | 0 0,0% | 13 81,3% |
| Ràpid | 28 | 8 28,6% | 0 0,0% | 20 71,4% |
| Ràpid · blanques | 14 | 2 14,3% | 0 0,0% | 12 85,7% |
| Ràpid · negres | 14 | 6 42,9% | 0 0,0% | 8 57,1% |
