Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 72Victòries · 30Taules · 9Derrotes · 33Estàndard · 8Ràpid · 64Blanques · 34Negres · 38
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 72 | 30 41,7% | 9 12,5% | 33 45,8% |
| Total · blanques | 34 | 13 38,2% | 2 5,9% | 19 55,9% |
| Total · negres | 38 | 17 44,7% | 7 18,4% | 14 36,8% |
| Estàndard | 8 | 5 62,5% | 2 25,0% | 1 12,5% |
| Estàndard · blanques | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Estàndard · negres | 6 | 4 66,7% | 2 33,3% | 0 0,0% |
| Ràpid | 64 | 25 39,1% | 7 10,9% | 32 50,0% |
| Ràpid · blanques | 32 | 12 37,5% | 2 6,3% | 18 56,3% |
| Ràpid · negres | 32 | 13 40,6% | 5 15,6% | 14 43,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 63Victòries · 26Taules · 8Derrotes · 29Estàndard · 8Ràpid · 55Blanques · 30Negres · 33
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 63 | 26 41,3% | 8 12,7% | 29 46,0% |
| Total · blanques | 30 | 12 40,0% | 2 6,7% | 16 53,3% |
| Total · negres | 33 | 14 42,4% | 6 18,2% | 13 39,4% |
| Estàndard | 8 | 5 62,5% | 2 25,0% | 1 12,5% |
| Estàndard · blanques | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Estàndard · negres | 6 | 4 66,7% | 2 33,3% | 0 0,0% |
| Ràpid | 55 | 21 38,2% | 6 10,9% | 28 50,9% |
| Ràpid · blanques | 28 | 11 39,3% | 2 7,1% | 15 53,6% |
| Ràpid · negres | 27 | 10 37,0% | 4 14,8% | 13 48,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 63Victòries · 26Taules · 8Derrotes · 29Estàndard · 8Ràpid · 55Blanques · 30Negres · 33
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 63 | 26 41,3% | 8 12,7% | 29 46,0% |
| Total · blanques | 30 | 12 40,0% | 2 6,7% | 16 53,3% |
| Total · negres | 33 | 14 42,4% | 6 18,2% | 13 39,4% |
| Estàndard | 8 | 5 62,5% | 2 25,0% | 1 12,5% |
| Estàndard · blanques | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Estàndard · negres | 6 | 4 66,7% | 2 33,3% | 0 0,0% |
| Ràpid | 55 | 21 38,2% | 6 10,9% | 28 50,9% |
| Ràpid · blanques | 28 | 11 39,3% | 2 7,1% | 15 53,6% |
| Ràpid · negres | 27 | 10 37,0% | 4 14,8% | 13 48,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 63Victòries · 26Taules · 8Derrotes · 29Estàndard · 8Ràpid · 55Blanques · 30Negres · 33
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 63 | 26 41,3% | 8 12,7% | 29 46,0% |
| Total · blanques | 30 | 12 40,0% | 2 6,7% | 16 53,3% |
| Total · negres | 33 | 14 42,4% | 6 18,2% | 13 39,4% |
| Estàndard | 8 | 5 62,5% | 2 25,0% | 1 12,5% |
| Estàndard · blanques | 2 | 1 50,0% | 0 0,0% | 1 50,0% |
| Estàndard · negres | 6 | 4 66,7% | 2 33,3% | 0 0,0% |
| Ràpid | 55 | 21 38,2% | 6 10,9% | 28 50,9% |
| Ràpid · blanques | 28 | 11 39,3% | 2 7,1% | 15 53,6% |
| Ràpid · negres | 27 | 10 37,0% | 4 14,8% | 13 48,2% |
