Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+14 partides des de 2026-09-01
Partides · 339Victòries · 170Taules · 27Derrotes · 142Estàndard · 66Ràpid · 273Blanques · 166Negres · 173
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 339 | 170 50,2% | 27 8,0% | 142 41,9% |
| Total · blanques | 166 | 91 54,8% | 14 8,4% | 61 36,8% |
| Total · negres | 173 | 79 45,7% | 13 7,5% | 81 46,8% |
| Estàndard | 66 | 39 59,1% | 9 13,6% | 18 27,3% |
| Estàndard · blanques | 32 | 21 65,6% | 5 15,6% | 6 18,8% |
| Estàndard · negres | 34 | 18 52,9% | 4 11,8% | 12 35,3% |
| Ràpid | 273 | 131 48,0% | 18 6,6% | 124 45,4% |
| Ràpid · blanques | 134 | 70 52,2% | 9 6,7% | 55 41,0% |
| Ràpid · negres | 139 | 61 43,9% | 9 6,5% | 69 49,6% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 325Victòries · 159Taules · 27Derrotes · 139Estàndard · 66Ràpid · 259Blanques · 160Negres · 165
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 325 | 159 48,9% | 27 8,3% | 139 42,8% |
| Total · blanques | 160 | 86 53,8% | 14 8,8% | 60 37,5% |
| Total · negres | 165 | 73 44,2% | 13 7,9% | 79 47,9% |
| Estàndard | 66 | 39 59,1% | 9 13,6% | 18 27,3% |
| Estàndard · blanques | 32 | 21 65,6% | 5 15,6% | 6 18,8% |
| Estàndard · negres | 34 | 18 52,9% | 4 11,8% | 12 35,3% |
| Ràpid | 259 | 120 46,3% | 18 7,0% | 121 46,7% |
| Ràpid · blanques | 128 | 65 50,8% | 9 7,0% | 54 42,2% |
| Ràpid · negres | 131 | 55 42,0% | 9 6,9% | 67 51,2% |
Captura 2026-08-01
+18 partides des de 2026-07-01
Partides · 316Victòries · 155Taules · 25Derrotes · 136Estàndard · 66Ràpid · 250Blanques · 156Negres · 160
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 316 | 155 49,1% | 25 7,9% | 136 43,0% |
| Total · blanques | 156 | 84 53,9% | 14 9,0% | 58 37,2% |
| Total · negres | 160 | 71 44,4% | 11 6,9% | 78 48,8% |
| Estàndard | 66 | 39 59,1% | 9 13,6% | 18 27,3% |
| Estàndard · blanques | 32 | 21 65,6% | 5 15,6% | 6 18,8% |
| Estàndard · negres | 34 | 18 52,9% | 4 11,8% | 12 35,3% |
| Ràpid | 250 | 116 46,4% | 16 6,4% | 118 47,2% |
| Ràpid · blanques | 124 | 63 50,8% | 9 7,3% | 52 41,9% |
| Ràpid · negres | 126 | 53 42,1% | 7 5,6% | 66 52,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 298Victòries · 146Taules · 22Derrotes · 130Estàndard · 66Ràpid · 232Blanques · 147Negres · 151
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 298 | 146 49,0% | 22 7,4% | 130 43,6% |
| Total · blanques | 147 | 79 53,7% | 13 8,8% | 55 37,4% |
| Total · negres | 151 | 67 44,4% | 9 6,0% | 75 49,7% |
| Estàndard | 66 | 39 59,1% | 9 13,6% | 18 27,3% |
| Estàndard · blanques | 32 | 21 65,6% | 5 15,6% | 6 18,8% |
| Estàndard · negres | 34 | 18 52,9% | 4 11,8% | 12 35,3% |
| Ràpid | 232 | 107 46,1% | 13 5,6% | 112 48,3% |
| Ràpid · blanques | 115 | 58 50,4% | 8 7,0% | 49 42,6% |
| Ràpid · negres | 117 | 49 41,9% | 5 4,3% | 63 53,9% |
