Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+21 partides des de 2026-09-01
Partides · 70Victòries · 38Taules · 5Derrotes · 27Estàndard · 0Ràpid · 70Blanques · 35Negres · 35
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 70 | 38 54,3% | 5 7,1% | 27 38,6% |
| Total · blanques | 35 | 20 57,1% | 2 5,7% | 13 37,1% |
| Total · negres | 35 | 18 51,4% | 3 8,6% | 14 40,0% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 70 | 38 54,3% | 5 7,1% | 27 38,6% |
| Ràpid · blanques | 35 | 20 57,1% | 2 5,7% | 13 37,1% |
| Ràpid · negres | 35 | 18 51,4% | 3 8,6% | 14 40,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 49Victòries · 26Taules · 2Derrotes · 21Estàndard · 0Ràpid · 49Blanques · 25Negres · 24
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 49 | 26 53,1% | 2 4,1% | 21 42,9% |
| Total · blanques | 25 | 15 60,0% | 1 4,0% | 9 36,0% |
| Total · negres | 24 | 11 45,8% | 1 4,2% | 12 50,0% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 49 | 26 53,1% | 2 4,1% | 21 42,9% |
| Ràpid · blanques | 25 | 15 60,0% | 1 4,0% | 9 36,0% |
| Ràpid · negres | 24 | 11 45,8% | 1 4,2% | 12 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 49Victòries · 26Taules · 2Derrotes · 21Estàndard · 0Ràpid · 49Blanques · 25Negres · 24
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 49 | 26 53,1% | 2 4,1% | 21 42,9% |
| Total · blanques | 25 | 15 60,0% | 1 4,0% | 9 36,0% |
| Total · negres | 24 | 11 45,8% | 1 4,2% | 12 50,0% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 49 | 26 53,1% | 2 4,1% | 21 42,9% |
| Ràpid · blanques | 25 | 15 60,0% | 1 4,0% | 9 36,0% |
| Ràpid · negres | 24 | 11 45,8% | 1 4,2% | 12 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 49Victòries · 26Taules · 2Derrotes · 21Estàndard · 0Ràpid · 49Blanques · 25Negres · 24
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 49 | 26 53,1% | 2 4,1% | 21 42,9% |
| Total · blanques | 25 | 15 60,0% | 1 4,0% | 9 36,0% |
| Total · negres | 24 | 11 45,8% | 1 4,2% | 12 50,0% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 49 | 26 53,1% | 2 4,1% | 21 42,9% |
| Ràpid · blanques | 25 | 15 60,0% | 1 4,0% | 9 36,0% |
| Ràpid · negres | 24 | 11 45,8% | 1 4,2% | 12 50,0% |
