Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 86Victòries · 36Taules · 3Derrotes · 47Estàndard · 0Ràpid · 86Blanques · 46Negres · 40
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 86 | 36 41,9% | 3 3,5% | 47 54,7% |
| Total · blanques | 46 | 17 37,0% | 1 2,2% | 28 60,9% |
| Total · negres | 40 | 19 47,5% | 2 5,0% | 19 47,5% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 86 | 36 41,9% | 3 3,5% | 47 54,7% |
| Ràpid · blanques | 46 | 17 37,0% | 1 2,2% | 28 60,9% |
| Ràpid · negres | 40 | 19 47,5% | 2 5,0% | 19 47,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 80Victòries · 33Taules · 3Derrotes · 44Estàndard · 0Ràpid · 80Blanques · 43Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 80 | 33 41,3% | 3 3,8% | 44 55,0% |
| Total · blanques | 43 | 16 37,2% | 1 2,3% | 26 60,5% |
| Total · negres | 37 | 17 46,0% | 2 5,4% | 18 48,7% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 80 | 33 41,3% | 3 3,8% | 44 55,0% |
| Ràpid · blanques | 43 | 16 37,2% | 1 2,3% | 26 60,5% |
| Ràpid · negres | 37 | 17 46,0% | 2 5,4% | 18 48,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 80Victòries · 33Taules · 3Derrotes · 44Estàndard · 0Ràpid · 80Blanques · 43Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 80 | 33 41,3% | 3 3,8% | 44 55,0% |
| Total · blanques | 43 | 16 37,2% | 1 2,3% | 26 60,5% |
| Total · negres | 37 | 17 46,0% | 2 5,4% | 18 48,7% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 80 | 33 41,3% | 3 3,8% | 44 55,0% |
| Ràpid · blanques | 43 | 16 37,2% | 1 2,3% | 26 60,5% |
| Ràpid · negres | 37 | 17 46,0% | 2 5,4% | 18 48,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 80Victòries · 33Taules · 3Derrotes · 44Estàndard · 0Ràpid · 80Blanques · 43Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 80 | 33 41,3% | 3 3,8% | 44 55,0% |
| Total · blanques | 43 | 16 37,2% | 1 2,3% | 26 60,5% |
| Total · negres | 37 | 17 46,0% | 2 5,4% | 18 48,7% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 80 | 33 41,3% | 3 3,8% | 44 55,0% |
| Ràpid · blanques | 43 | 16 37,2% | 1 2,3% | 26 60,5% |
| Ràpid · negres | 37 | 17 46,0% | 2 5,4% | 18 48,7% |
