Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 63Victòries · 15Taules · 0Derrotes · 48Estàndard · 1Ràpid · 62Blanques · 30Negres · 33
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 63 | 15 23,8% | 0 0,0% | 48 76,2% |
| Total · blanques | 30 | 9 30,0% | 0 0,0% | 21 70,0% |
| Total · negres | 33 | 6 18,2% | 0 0,0% | 27 81,8% |
| Estàndard | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid | 62 | 15 24,2% | 0 0,0% | 47 75,8% |
| Ràpid · blanques | 30 | 9 30,0% | 0 0,0% | 21 70,0% |
| Ràpid · negres | 32 | 6 18,8% | 0 0,0% | 26 81,3% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 58Victòries · 15Taules · 0Derrotes · 43Estàndard · 1Ràpid · 57Blanques · 28Negres · 30
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 58 | 15 25,9% | 0 0,0% | 43 74,1% |
| Total · blanques | 28 | 9 32,1% | 0 0,0% | 19 67,9% |
| Total · negres | 30 | 6 20,0% | 0 0,0% | 24 80,0% |
| Estàndard | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid | 57 | 15 26,3% | 0 0,0% | 42 73,7% |
| Ràpid · blanques | 28 | 9 32,1% | 0 0,0% | 19 67,9% |
| Ràpid · negres | 29 | 6 20,7% | 0 0,0% | 23 79,3% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 49Victòries · 13Taules · 0Derrotes · 36Estàndard · 1Ràpid · 48Blanques · 24Negres · 25
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 49 | 13 26,5% | 0 0,0% | 36 73,5% |
| Total · blanques | 24 | 8 33,3% | 0 0,0% | 16 66,7% |
| Total · negres | 25 | 5 20,0% | 0 0,0% | 20 80,0% |
| Estàndard | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid | 48 | 13 27,1% | 0 0,0% | 35 72,9% |
| Ràpid · blanques | 24 | 8 33,3% | 0 0,0% | 16 66,7% |
| Ràpid · negres | 24 | 5 20,8% | 0 0,0% | 19 79,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 40Victòries · 11Taules · 0Derrotes · 29Estàndard · 1Ràpid · 39Blanques · 19Negres · 21
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 40 | 11 27,5% | 0 0,0% | 29 72,5% |
| Total · blanques | 19 | 7 36,8% | 0 0,0% | 12 63,2% |
| Total · negres | 21 | 4 19,1% | 0 0,0% | 17 81,0% |
| Estàndard | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 1 | 0 0,0% | 0 0,0% | 1 100,0% |
| Ràpid | 39 | 11 28,2% | 0 0,0% | 28 71,8% |
| Ràpid · blanques | 19 | 7 36,8% | 0 0,0% | 12 63,2% |
| Ràpid · negres | 20 | 4 20,0% | 0 0,0% | 16 80,0% |
