Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+40 partides des de 2026-09-01
Partides · 508Victòries · 264Taules · 35Derrotes · 209Estàndard · 150Ràpid · 358Blanques · 255Negres · 253
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 508 | 264 52,0% | 35 6,9% | 209 41,1% |
| Total · blanques | 255 | 135 52,9% | 15 5,9% | 105 41,2% |
| Total · negres | 253 | 129 51,0% | 20 7,9% | 104 41,1% |
| Estàndard | 150 | 83 55,3% | 16 10,7% | 51 34,0% |
| Estàndard · blanques | 77 | 47 61,0% | 4 5,2% | 26 33,8% |
| Estàndard · negres | 73 | 36 49,3% | 12 16,4% | 25 34,3% |
| Ràpid | 358 | 181 50,6% | 19 5,3% | 158 44,1% |
| Ràpid · blanques | 178 | 88 49,4% | 11 6,2% | 79 44,4% |
| Ràpid · negres | 180 | 93 51,7% | 8 4,4% | 79 43,9% |
Captura 2026-09-01
+16 partides des de 2026-08-01
Partides · 468Victòries · 241Taules · 34Derrotes · 193Estàndard · 141Ràpid · 327Blanques · 236Negres · 232
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 468 | 241 51,5% | 34 7,3% | 193 41,2% |
| Total · blanques | 236 | 122 51,7% | 15 6,4% | 99 42,0% |
| Total · negres | 232 | 119 51,3% | 19 8,2% | 94 40,5% |
| Estàndard | 141 | 80 56,7% | 15 10,6% | 46 32,6% |
| Estàndard · blanques | 73 | 45 61,6% | 4 5,5% | 24 32,9% |
| Estàndard · negres | 68 | 35 51,5% | 11 16,2% | 22 32,4% |
| Ràpid | 327 | 161 49,2% | 19 5,8% | 147 45,0% |
| Ràpid · blanques | 163 | 77 47,2% | 11 6,8% | 75 46,0% |
| Ràpid · negres | 164 | 84 51,2% | 8 4,9% | 72 43,9% |
Captura 2026-08-01
+16 partides des de 2026-07-01
Partides · 452Victòries · 236Taules · 34Derrotes · 182Estàndard · 134Ràpid · 318Blanques · 229Negres · 223
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 452 | 236 52,2% | 34 7,5% | 182 40,3% |
| Total · blanques | 229 | 120 52,4% | 15 6,6% | 94 41,1% |
| Total · negres | 223 | 116 52,0% | 19 8,5% | 88 39,5% |
| Estàndard | 134 | 79 59,0% | 15 11,2% | 40 29,9% |
| Estàndard · blanques | 70 | 45 64,3% | 4 5,7% | 21 30,0% |
| Estàndard · negres | 64 | 34 53,1% | 11 17,2% | 19 29,7% |
| Ràpid | 318 | 157 49,4% | 19 6,0% | 142 44,7% |
| Ràpid · blanques | 159 | 75 47,2% | 11 6,9% | 73 45,9% |
| Ràpid · negres | 159 | 82 51,6% | 8 5,0% | 69 43,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 436Victòries · 228Taules · 30Derrotes · 178Estàndard · 127Ràpid · 309Blanques · 221Negres · 215
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 436 | 228 52,3% | 30 6,9% | 178 40,8% |
| Total · blanques | 221 | 117 52,9% | 11 5,0% | 93 42,1% |
| Total · negres | 215 | 111 51,6% | 19 8,8% | 85 39,5% |
| Estàndard | 127 | 75 59,1% | 15 11,8% | 37 29,1% |
| Estàndard · blanques | 66 | 42 63,6% | 4 6,1% | 20 30,3% |
| Estàndard · negres | 61 | 33 54,1% | 11 18,0% | 17 27,9% |
| Ràpid | 309 | 153 49,5% | 15 4,9% | 141 45,6% |
| Ràpid · blanques | 155 | 75 48,4% | 7 4,5% | 73 47,1% |
| Ràpid · negres | 154 | 78 50,7% | 8 5,2% | 68 44,2% |
