Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+40 partides des de 2026-09-01
Partides · 547Victòries · 235Taules · 42Derrotes · 270Estàndard · 175Ràpid · 372Blanques · 268Negres · 279
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 547 | 235 43,0% | 42 7,7% | 270 49,4% |
| Total · blanques | 268 | 118 44,0% | 19 7,1% | 131 48,9% |
| Total · negres | 279 | 117 41,9% | 23 8,2% | 139 49,8% |
| Estàndard | 175 | 77 44,0% | 20 11,4% | 78 44,6% |
| Estàndard · blanques | 86 | 37 43,0% | 11 12,8% | 38 44,2% |
| Estàndard · negres | 89 | 40 44,9% | 9 10,1% | 40 44,9% |
| Ràpid | 372 | 158 42,5% | 22 5,9% | 192 51,6% |
| Ràpid · blanques | 182 | 81 44,5% | 8 4,4% | 93 51,1% |
| Ràpid · negres | 190 | 77 40,5% | 14 7,4% | 99 52,1% |
Captura 2026-09-01
+13 partides des de 2026-08-01
Partides · 507Victòries · 222Taules · 37Derrotes · 248Estàndard · 167Ràpid · 340Blanques · 249Negres · 258
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 507 | 222 43,8% | 37 7,3% | 248 48,9% |
| Total · blanques | 249 | 113 45,4% | 17 6,8% | 119 47,8% |
| Total · negres | 258 | 109 42,3% | 20 7,8% | 129 50,0% |
| Estàndard | 167 | 77 46,1% | 17 10,2% | 73 43,7% |
| Estàndard · blanques | 82 | 37 45,1% | 10 12,2% | 35 42,7% |
| Estàndard · negres | 85 | 40 47,1% | 7 8,2% | 38 44,7% |
| Ràpid | 340 | 145 42,7% | 20 5,9% | 175 51,5% |
| Ràpid · blanques | 167 | 76 45,5% | 7 4,2% | 84 50,3% |
| Ràpid · negres | 173 | 69 39,9% | 13 7,5% | 91 52,6% |
Captura 2026-08-01
+27 partides des de 2026-07-01
Partides · 494Victòries · 218Taules · 33Derrotes · 243Estàndard · 154Ràpid · 340Blanques · 243Negres · 251
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 494 | 218 44,1% | 33 6,7% | 243 49,2% |
| Total · blanques | 243 | 112 46,1% | 14 5,8% | 117 48,2% |
| Total · negres | 251 | 106 42,2% | 19 7,6% | 126 50,2% |
| Estàndard | 154 | 73 47,4% | 13 8,4% | 68 44,2% |
| Estàndard · blanques | 76 | 36 47,4% | 7 9,2% | 33 43,4% |
| Estàndard · negres | 78 | 37 47,4% | 6 7,7% | 35 44,9% |
| Ràpid | 340 | 145 42,7% | 20 5,9% | 175 51,5% |
| Ràpid · blanques | 167 | 76 45,5% | 7 4,2% | 84 50,3% |
| Ràpid · negres | 173 | 69 39,9% | 13 7,5% | 91 52,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 467Victòries · 202Taules · 29Derrotes · 236Estàndard · 136Ràpid · 331Blanques · 228Negres · 239
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 467 | 202 43,3% | 29 6,2% | 236 50,5% |
| Total · blanques | 228 | 100 43,9% | 13 5,7% | 115 50,4% |
| Total · negres | 239 | 102 42,7% | 16 6,7% | 121 50,6% |
| Estàndard | 136 | 63 46,3% | 9 6,6% | 64 47,1% |
| Estàndard · blanques | 66 | 28 42,4% | 6 9,1% | 32 48,5% |
| Estàndard · negres | 70 | 35 50,0% | 3 4,3% | 32 45,7% |
| Ràpid | 331 | 139 42,0% | 20 6,0% | 172 52,0% |
| Ràpid · blanques | 162 | 72 44,4% | 7 4,3% | 83 51,2% |
| Ràpid · negres | 169 | 67 39,6% | 13 7,7% | 89 52,7% |
