Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 248Victòries · 136Taules · 22Derrotes · 90Estàndard · 83Ràpid · 165Blanques · 121Negres · 127
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 248 | 136 54,8% | 22 8,9% | 90 36,3% |
| Total · blanques | 121 | 71 58,7% | 9 7,4% | 41 33,9% |
| Total · negres | 127 | 65 51,2% | 13 10,2% | 49 38,6% |
| Estàndard | 83 | 46 55,4% | 8 9,6% | 29 34,9% |
| Estàndard · blanques | 43 | 27 62,8% | 0 0,0% | 16 37,2% |
| Estàndard · negres | 40 | 19 47,5% | 8 20,0% | 13 32,5% |
| Ràpid | 165 | 90 54,6% | 14 8,5% | 61 37,0% |
| Ràpid · blanques | 78 | 44 56,4% | 9 11,5% | 25 32,1% |
| Ràpid · negres | 87 | 46 52,9% | 5 5,8% | 36 41,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 231Victòries · 126Taules · 21Derrotes · 84Estàndard · 83Ràpid · 148Blanques · 113Negres · 118
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 231 | 126 54,6% | 21 9,1% | 84 36,4% |
| Total · blanques | 113 | 66 58,4% | 9 8,0% | 38 33,6% |
| Total · negres | 118 | 60 50,9% | 12 10,2% | 46 39,0% |
| Estàndard | 83 | 46 55,4% | 8 9,6% | 29 34,9% |
| Estàndard · blanques | 43 | 27 62,8% | 0 0,0% | 16 37,2% |
| Estàndard · negres | 40 | 19 47,5% | 8 20,0% | 13 32,5% |
| Ràpid | 148 | 80 54,1% | 13 8,8% | 55 37,2% |
| Ràpid · blanques | 70 | 39 55,7% | 9 12,9% | 22 31,4% |
| Ràpid · negres | 78 | 41 52,6% | 4 5,1% | 33 42,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 231Victòries · 126Taules · 21Derrotes · 84Estàndard · 83Ràpid · 148Blanques · 113Negres · 118
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 231 | 126 54,6% | 21 9,1% | 84 36,4% |
| Total · blanques | 113 | 66 58,4% | 9 8,0% | 38 33,6% |
| Total · negres | 118 | 60 50,9% | 12 10,2% | 46 39,0% |
| Estàndard | 83 | 46 55,4% | 8 9,6% | 29 34,9% |
| Estàndard · blanques | 43 | 27 62,8% | 0 0,0% | 16 37,2% |
| Estàndard · negres | 40 | 19 47,5% | 8 20,0% | 13 32,5% |
| Ràpid | 148 | 80 54,1% | 13 8,8% | 55 37,2% |
| Ràpid · blanques | 70 | 39 55,7% | 9 12,9% | 22 31,4% |
| Ràpid · negres | 78 | 41 52,6% | 4 5,1% | 33 42,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 231Victòries · 126Taules · 21Derrotes · 84Estàndard · 83Ràpid · 148Blanques · 113Negres · 118
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 231 | 126 54,6% | 21 9,1% | 84 36,4% |
| Total · blanques | 113 | 66 58,4% | 9 8,0% | 38 33,6% |
| Total · negres | 118 | 60 50,9% | 12 10,2% | 46 39,0% |
| Estàndard | 83 | 46 55,4% | 8 9,6% | 29 34,9% |
| Estàndard · blanques | 43 | 27 62,8% | 0 0,0% | 16 37,2% |
| Estàndard · negres | 40 | 19 47,5% | 8 20,0% | 13 32,5% |
| Ràpid | 148 | 80 54,1% | 13 8,8% | 55 37,2% |
| Ràpid · blanques | 70 | 39 55,7% | 9 12,9% | 22 31,4% |
| Ràpid · negres | 78 | 41 52,6% | 4 5,1% | 33 42,3% |
