Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 531Victòries · 274Taules · 97Derrotes · 160Estàndard · 365Ràpid · 166Blanques · 272Negres · 259
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 531 | 274 51,6% | 97 18,3% | 160 30,1% |
| Total · blanques | 272 | 148 54,4% | 39 14,3% | 85 31,3% |
| Total · negres | 259 | 126 48,7% | 58 22,4% | 75 29,0% |
| Estàndard | 365 | 185 50,7% | 79 21,6% | 101 27,7% |
| Estàndard · blanques | 187 | 100 53,5% | 32 17,1% | 55 29,4% |
| Estàndard · negres | 178 | 85 47,8% | 47 26,4% | 46 25,8% |
| Ràpid | 166 | 89 53,6% | 18 10,8% | 59 35,5% |
| Ràpid · blanques | 85 | 48 56,5% | 7 8,2% | 30 35,3% |
| Ràpid · negres | 81 | 41 50,6% | 11 13,6% | 29 35,8% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 522Victòries · 270Taules · 95Derrotes · 157Estàndard · 356Ràpid · 166Blanques · 268Negres · 254
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 522 | 270 51,7% | 95 18,2% | 157 30,1% |
| Total · blanques | 268 | 147 54,9% | 39 14,6% | 82 30,6% |
| Total · negres | 254 | 123 48,4% | 56 22,1% | 75 29,5% |
| Estàndard | 356 | 181 50,8% | 77 21,6% | 98 27,5% |
| Estàndard · blanques | 183 | 99 54,1% | 32 17,5% | 52 28,4% |
| Estàndard · negres | 173 | 82 47,4% | 45 26,0% | 46 26,6% |
| Ràpid | 166 | 89 53,6% | 18 10,8% | 59 35,5% |
| Ràpid · blanques | 85 | 48 56,5% | 7 8,2% | 30 35,3% |
| Ràpid · negres | 81 | 41 50,6% | 11 13,6% | 29 35,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 522Victòries · 270Taules · 95Derrotes · 157Estàndard · 356Ràpid · 166Blanques · 268Negres · 254
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 522 | 270 51,7% | 95 18,2% | 157 30,1% |
| Total · blanques | 268 | 147 54,9% | 39 14,6% | 82 30,6% |
| Total · negres | 254 | 123 48,4% | 56 22,1% | 75 29,5% |
| Estàndard | 356 | 181 50,8% | 77 21,6% | 98 27,5% |
| Estàndard · blanques | 183 | 99 54,1% | 32 17,5% | 52 28,4% |
| Estàndard · negres | 173 | 82 47,4% | 45 26,0% | 46 26,6% |
| Ràpid | 166 | 89 53,6% | 18 10,8% | 59 35,5% |
| Ràpid · blanques | 85 | 48 56,5% | 7 8,2% | 30 35,3% |
| Ràpid · negres | 81 | 41 50,6% | 11 13,6% | 29 35,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 522Victòries · 270Taules · 95Derrotes · 157Estàndard · 356Ràpid · 166Blanques · 268Negres · 254
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 522 | 270 51,7% | 95 18,2% | 157 30,1% |
| Total · blanques | 268 | 147 54,9% | 39 14,6% | 82 30,6% |
| Total · negres | 254 | 123 48,4% | 56 22,1% | 75 29,5% |
| Estàndard | 356 | 181 50,8% | 77 21,6% | 98 27,5% |
| Estàndard · blanques | 183 | 99 54,1% | 32 17,5% | 52 28,4% |
| Estàndard · negres | 173 | 82 47,4% | 45 26,0% | 46 26,6% |
| Ràpid | 166 | 89 53,6% | 18 10,8% | 59 35,5% |
| Ràpid · blanques | 85 | 48 56,5% | 7 8,2% | 30 35,3% |
| Ràpid · negres | 81 | 41 50,6% | 11 13,6% | 29 35,8% |
