Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+5 partides des de 2026-09-01
Partides · 141Victòries · 76Taules · 13Derrotes · 52Estàndard · 69Ràpid · 72Blanques · 77Negres · 64
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 141 | 76 53,9% | 13 9,2% | 52 36,9% |
| Total · blanques | 77 | 41 53,3% | 6 7,8% | 30 39,0% |
| Total · negres | 64 | 35 54,7% | 7 10,9% | 22 34,4% |
| Estàndard | 69 | 39 56,5% | 9 13,0% | 21 30,4% |
| Estàndard · blanques | 37 | 20 54,1% | 3 8,1% | 14 37,8% |
| Estàndard · negres | 32 | 19 59,4% | 6 18,8% | 7 21,9% |
| Ràpid | 72 | 37 51,4% | 4 5,6% | 31 43,1% |
| Ràpid · blanques | 40 | 21 52,5% | 3 7,5% | 16 40,0% |
| Ràpid · negres | 32 | 16 50,0% | 1 3,1% | 15 46,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 136Victòries · 71Taules · 13Derrotes · 52Estàndard · 69Ràpid · 67Blanques · 73Negres · 63
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 136 | 71 52,2% | 13 9,6% | 52 38,2% |
| Total · blanques | 73 | 37 50,7% | 6 8,2% | 30 41,1% |
| Total · negres | 63 | 34 54,0% | 7 11,1% | 22 34,9% |
| Estàndard | 69 | 39 56,5% | 9 13,0% | 21 30,4% |
| Estàndard · blanques | 37 | 20 54,1% | 3 8,1% | 14 37,8% |
| Estàndard · negres | 32 | 19 59,4% | 6 18,8% | 7 21,9% |
| Ràpid | 67 | 32 47,8% | 4 6,0% | 31 46,3% |
| Ràpid · blanques | 36 | 17 47,2% | 3 8,3% | 16 44,4% |
| Ràpid · negres | 31 | 15 48,4% | 1 3,2% | 15 48,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 136Victòries · 71Taules · 13Derrotes · 52Estàndard · 69Ràpid · 67Blanques · 73Negres · 63
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 136 | 71 52,2% | 13 9,6% | 52 38,2% |
| Total · blanques | 73 | 37 50,7% | 6 8,2% | 30 41,1% |
| Total · negres | 63 | 34 54,0% | 7 11,1% | 22 34,9% |
| Estàndard | 69 | 39 56,5% | 9 13,0% | 21 30,4% |
| Estàndard · blanques | 37 | 20 54,1% | 3 8,1% | 14 37,8% |
| Estàndard · negres | 32 | 19 59,4% | 6 18,8% | 7 21,9% |
| Ràpid | 67 | 32 47,8% | 4 6,0% | 31 46,3% |
| Ràpid · blanques | 36 | 17 47,2% | 3 8,3% | 16 44,4% |
| Ràpid · negres | 31 | 15 48,4% | 1 3,2% | 15 48,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 136Victòries · 71Taules · 13Derrotes · 52Estàndard · 69Ràpid · 67Blanques · 73Negres · 63
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 136 | 71 52,2% | 13 9,6% | 52 38,2% |
| Total · blanques | 73 | 37 50,7% | 6 8,2% | 30 41,1% |
| Total · negres | 63 | 34 54,0% | 7 11,1% | 22 34,9% |
| Estàndard | 69 | 39 56,5% | 9 13,0% | 21 30,4% |
| Estàndard · blanques | 37 | 20 54,1% | 3 8,1% | 14 37,8% |
| Estàndard · negres | 32 | 19 59,4% | 6 18,8% | 7 21,9% |
| Ràpid | 67 | 32 47,8% | 4 6,0% | 31 46,3% |
| Ràpid · blanques | 36 | 17 47,2% | 3 8,3% | 16 44,4% |
| Ràpid · negres | 31 | 15 48,4% | 1 3,2% | 15 48,4% |
