Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 157Victòries · 89Taules · 14Derrotes · 54Estàndard · 81Ràpid · 76Blanques · 81Negres · 76
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 157 | 89 56,7% | 14 8,9% | 54 34,4% |
| Total · blanques | 81 | 51 63,0% | 6 7,4% | 24 29,6% |
| Total · negres | 76 | 38 50,0% | 8 10,5% | 30 39,5% |
| Estàndard | 81 | 43 53,1% | 7 8,6% | 31 38,3% |
| Estàndard · blanques | 41 | 23 56,1% | 4 9,8% | 14 34,2% |
| Estàndard · negres | 40 | 20 50,0% | 3 7,5% | 17 42,5% |
| Ràpid | 76 | 46 60,5% | 7 9,2% | 23 30,3% |
| Ràpid · blanques | 40 | 28 70,0% | 2 5,0% | 10 25,0% |
| Ràpid · negres | 36 | 18 50,0% | 5 13,9% | 13 36,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 151Victòries · 86Taules · 13Derrotes · 52Estàndard · 81Ràpid · 70Blanques · 78Negres · 73
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 151 | 86 57,0% | 13 8,6% | 52 34,4% |
| Total · blanques | 78 | 49 62,8% | 6 7,7% | 23 29,5% |
| Total · negres | 73 | 37 50,7% | 7 9,6% | 29 39,7% |
| Estàndard | 81 | 43 53,1% | 7 8,6% | 31 38,3% |
| Estàndard · blanques | 41 | 23 56,1% | 4 9,8% | 14 34,2% |
| Estàndard · negres | 40 | 20 50,0% | 3 7,5% | 17 42,5% |
| Ràpid | 70 | 43 61,4% | 6 8,6% | 21 30,0% |
| Ràpid · blanques | 37 | 26 70,3% | 2 5,4% | 9 24,3% |
| Ràpid · negres | 33 | 17 51,5% | 4 12,1% | 12 36,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 151Victòries · 86Taules · 13Derrotes · 52Estàndard · 81Ràpid · 70Blanques · 78Negres · 73
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 151 | 86 57,0% | 13 8,6% | 52 34,4% |
| Total · blanques | 78 | 49 62,8% | 6 7,7% | 23 29,5% |
| Total · negres | 73 | 37 50,7% | 7 9,6% | 29 39,7% |
| Estàndard | 81 | 43 53,1% | 7 8,6% | 31 38,3% |
| Estàndard · blanques | 41 | 23 56,1% | 4 9,8% | 14 34,2% |
| Estàndard · negres | 40 | 20 50,0% | 3 7,5% | 17 42,5% |
| Ràpid | 70 | 43 61,4% | 6 8,6% | 21 30,0% |
| Ràpid · blanques | 37 | 26 70,3% | 2 5,4% | 9 24,3% |
| Ràpid · negres | 33 | 17 51,5% | 4 12,1% | 12 36,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 151Victòries · 86Taules · 13Derrotes · 52Estàndard · 81Ràpid · 70Blanques · 78Negres · 73
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 151 | 86 57,0% | 13 8,6% | 52 34,4% |
| Total · blanques | 78 | 49 62,8% | 6 7,7% | 23 29,5% |
| Total · negres | 73 | 37 50,7% | 7 9,6% | 29 39,7% |
| Estàndard | 81 | 43 53,1% | 7 8,6% | 31 38,3% |
| Estàndard · blanques | 41 | 23 56,1% | 4 9,8% | 14 34,2% |
| Estàndard · negres | 40 | 20 50,0% | 3 7,5% | 17 42,5% |
| Ràpid | 70 | 43 61,4% | 6 8,6% | 21 30,0% |
| Ràpid · blanques | 37 | 26 70,3% | 2 5,4% | 9 24,3% |
| Ràpid · negres | 33 | 17 51,5% | 4 12,1% | 12 36,4% |
