Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+3 partides des de 2026-09-01
Partides · 181Victòries · 101Taules · 28Derrotes · 52Estàndard · 85Ràpid · 96Blanques · 88Negres · 93
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 181 | 101 55,8% | 28 15,5% | 52 28,7% |
| Total · blanques | 88 | 51 58,0% | 8 9,1% | 29 33,0% |
| Total · negres | 93 | 50 53,8% | 20 21,5% | 23 24,7% |
| Estàndard | 85 | 48 56,5% | 19 22,4% | 18 21,2% |
| Estàndard · blanques | 42 | 23 54,8% | 8 19,1% | 11 26,2% |
| Estàndard · negres | 43 | 25 58,1% | 11 25,6% | 7 16,3% |
| Ràpid | 96 | 53 55,2% | 9 9,4% | 34 35,4% |
| Ràpid · blanques | 46 | 28 60,9% | 0 0,0% | 18 39,1% |
| Ràpid · negres | 50 | 25 50,0% | 9 18,0% | 16 32,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 178Victòries · 99Taules · 28Derrotes · 51Estàndard · 85Ràpid · 93Blanques · 87Negres · 91
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 178 | 99 55,6% | 28 15,7% | 51 28,7% |
| Total · blanques | 87 | 50 57,5% | 8 9,2% | 29 33,3% |
| Total · negres | 91 | 49 53,9% | 20 22,0% | 22 24,2% |
| Estàndard | 85 | 48 56,5% | 19 22,4% | 18 21,2% |
| Estàndard · blanques | 42 | 23 54,8% | 8 19,1% | 11 26,2% |
| Estàndard · negres | 43 | 25 58,1% | 11 25,6% | 7 16,3% |
| Ràpid | 93 | 51 54,8% | 9 9,7% | 33 35,5% |
| Ràpid · blanques | 45 | 27 60,0% | 0 0,0% | 18 40,0% |
| Ràpid · negres | 48 | 24 50,0% | 9 18,8% | 15 31,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 178Victòries · 99Taules · 28Derrotes · 51Estàndard · 85Ràpid · 93Blanques · 87Negres · 91
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 178 | 99 55,6% | 28 15,7% | 51 28,7% |
| Total · blanques | 87 | 50 57,5% | 8 9,2% | 29 33,3% |
| Total · negres | 91 | 49 53,9% | 20 22,0% | 22 24,2% |
| Estàndard | 85 | 48 56,5% | 19 22,4% | 18 21,2% |
| Estàndard · blanques | 42 | 23 54,8% | 8 19,1% | 11 26,2% |
| Estàndard · negres | 43 | 25 58,1% | 11 25,6% | 7 16,3% |
| Ràpid | 93 | 51 54,8% | 9 9,7% | 33 35,5% |
| Ràpid · blanques | 45 | 27 60,0% | 0 0,0% | 18 40,0% |
| Ràpid · negres | 48 | 24 50,0% | 9 18,8% | 15 31,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 178Victòries · 99Taules · 28Derrotes · 51Estàndard · 85Ràpid · 93Blanques · 87Negres · 91
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 178 | 99 55,6% | 28 15,7% | 51 28,7% |
| Total · blanques | 87 | 50 57,5% | 8 9,2% | 29 33,3% |
| Total · negres | 91 | 49 53,9% | 20 22,0% | 22 24,2% |
| Estàndard | 85 | 48 56,5% | 19 22,4% | 18 21,2% |
| Estàndard · blanques | 42 | 23 54,8% | 8 19,1% | 11 26,2% |
| Estàndard · negres | 43 | 25 58,1% | 11 25,6% | 7 16,3% |
| Ràpid | 93 | 51 54,8% | 9 9,7% | 33 35,5% |
| Ràpid · blanques | 45 | 27 60,0% | 0 0,0% | 18 40,0% |
| Ràpid · negres | 48 | 24 50,0% | 9 18,8% | 15 31,3% |
