Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+20 partides des de 2026-09-01
Partides · 239Victòries · 99Taules · 23Derrotes · 117Estàndard · 81Ràpid · 158Blanques · 117Negres · 122
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 239 | 99 41,4% | 23 9,6% | 117 49,0% |
| Total · blanques | 117 | 43 36,8% | 15 12,8% | 59 50,4% |
| Total · negres | 122 | 56 45,9% | 8 6,6% | 58 47,5% |
| Estàndard | 81 | 34 42,0% | 11 13,6% | 36 44,4% |
| Estàndard · blanques | 41 | 15 36,6% | 8 19,5% | 18 43,9% |
| Estàndard · negres | 40 | 19 47,5% | 3 7,5% | 18 45,0% |
| Ràpid | 158 | 65 41,1% | 12 7,6% | 81 51,3% |
| Ràpid · blanques | 76 | 28 36,8% | 7 9,2% | 41 54,0% |
| Ràpid · negres | 82 | 37 45,1% | 5 6,1% | 40 48,8% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 219Victòries · 93Taules · 20Derrotes · 106Estàndard · 81Ràpid · 138Blanques · 106Negres · 113
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 219 | 93 42,5% | 20 9,1% | 106 48,4% |
| Total · blanques | 106 | 40 37,7% | 12 11,3% | 54 50,9% |
| Total · negres | 113 | 53 46,9% | 8 7,1% | 52 46,0% |
| Estàndard | 81 | 34 42,0% | 11 13,6% | 36 44,4% |
| Estàndard · blanques | 41 | 15 36,6% | 8 19,5% | 18 43,9% |
| Estàndard · negres | 40 | 19 47,5% | 3 7,5% | 18 45,0% |
| Ràpid | 138 | 59 42,8% | 9 6,5% | 70 50,7% |
| Ràpid · blanques | 65 | 25 38,5% | 4 6,2% | 36 55,4% |
| Ràpid · negres | 73 | 34 46,6% | 5 6,9% | 34 46,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 211Victòries · 90Taules · 18Derrotes · 103Estàndard · 73Ràpid · 138Blanques · 102Negres · 109
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 211 | 90 42,7% | 18 8,5% | 103 48,8% |
| Total · blanques | 102 | 39 38,2% | 10 9,8% | 53 52,0% |
| Total · negres | 109 | 51 46,8% | 8 7,3% | 50 45,9% |
| Estàndard | 73 | 31 42,5% | 9 12,3% | 33 45,2% |
| Estàndard · blanques | 37 | 14 37,8% | 6 16,2% | 17 46,0% |
| Estàndard · negres | 36 | 17 47,2% | 3 8,3% | 16 44,4% |
| Ràpid | 138 | 59 42,8% | 9 6,5% | 70 50,7% |
| Ràpid · blanques | 65 | 25 38,5% | 4 6,2% | 36 55,4% |
| Ràpid · negres | 73 | 34 46,6% | 5 6,9% | 34 46,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 211Victòries · 90Taules · 18Derrotes · 103Estàndard · 73Ràpid · 138Blanques · 102Negres · 109
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 211 | 90 42,7% | 18 8,5% | 103 48,8% |
| Total · blanques | 102 | 39 38,2% | 10 9,8% | 53 52,0% |
| Total · negres | 109 | 51 46,8% | 8 7,3% | 50 45,9% |
| Estàndard | 73 | 31 42,5% | 9 12,3% | 33 45,2% |
| Estàndard · blanques | 37 | 14 37,8% | 6 16,2% | 17 46,0% |
| Estàndard · negres | 36 | 17 47,2% | 3 8,3% | 16 44,4% |
| Ràpid | 138 | 59 42,8% | 9 6,5% | 70 50,7% |
| Ràpid · blanques | 65 | 25 38,5% | 4 6,2% | 36 55,4% |
| Ràpid · negres | 73 | 34 46,6% | 5 6,9% | 34 46,6% |
