Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 75Victòries · 30Taules · 13Derrotes · 32Estàndard · 75Ràpid · 0Blanques · 38Negres · 37
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 75 | 30 40,0% | 13 17,3% | 32 42,7% |
| Total · blanques | 38 | 16 42,1% | 7 18,4% | 15 39,5% |
| Total · negres | 37 | 14 37,8% | 6 16,2% | 17 46,0% |
| Estàndard | 75 | 30 40,0% | 13 17,3% | 32 42,7% |
| Estàndard · blanques | 38 | 16 42,1% | 7 18,4% | 15 39,5% |
| Estàndard · negres | 37 | 14 37,8% | 6 16,2% | 17 46,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 68Victòries · 27Taules · 13Derrotes · 28Estàndard · 68Ràpid · 0Blanques · 34Negres · 34
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 68 | 27 39,7% | 13 19,1% | 28 41,2% |
| Total · blanques | 34 | 13 38,2% | 7 20,6% | 14 41,2% |
| Total · negres | 34 | 14 41,2% | 6 17,7% | 14 41,2% |
| Estàndard | 68 | 27 39,7% | 13 19,1% | 28 41,2% |
| Estàndard · blanques | 34 | 13 38,2% | 7 20,6% | 14 41,2% |
| Estàndard · negres | 34 | 14 41,2% | 6 17,7% | 14 41,2% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 68Victòries · 27Taules · 13Derrotes · 28Estàndard · 68Ràpid · 0Blanques · 34Negres · 34
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 68 | 27 39,7% | 13 19,1% | 28 41,2% |
| Total · blanques | 34 | 13 38,2% | 7 20,6% | 14 41,2% |
| Total · negres | 34 | 14 41,2% | 6 17,7% | 14 41,2% |
| Estàndard | 68 | 27 39,7% | 13 19,1% | 28 41,2% |
| Estàndard · blanques | 34 | 13 38,2% | 7 20,6% | 14 41,2% |
| Estàndard · negres | 34 | 14 41,2% | 6 17,7% | 14 41,2% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 68Victòries · 27Taules · 13Derrotes · 28Estàndard · 68Ràpid · 0Blanques · 34Negres · 34
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 68 | 27 39,7% | 13 19,1% | 28 41,2% |
| Total · blanques | 34 | 13 38,2% | 7 20,6% | 14 41,2% |
| Total · negres | 34 | 14 41,2% | 6 17,7% | 14 41,2% |
| Estàndard | 68 | 27 39,7% | 13 19,1% | 28 41,2% |
| Estàndard · blanques | 34 | 13 38,2% | 7 20,6% | 14 41,2% |
| Estàndard · negres | 34 | 14 41,2% | 6 17,7% | 14 41,2% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
