Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+14 partides des de 2026-09-01
Partides · 226Victòries · 101Taules · 21Derrotes · 104Estàndard · 91Ràpid · 135Blanques · 116Negres · 110
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 226 | 101 44,7% | 21 9,3% | 104 46,0% |
| Total · blanques | 116 | 48 41,4% | 11 9,5% | 57 49,1% |
| Total · negres | 110 | 53 48,2% | 10 9,1% | 47 42,7% |
| Estàndard | 91 | 51 56,0% | 15 16,5% | 25 27,5% |
| Estàndard · blanques | 48 | 25 52,1% | 8 16,7% | 15 31,3% |
| Estàndard · negres | 43 | 26 60,5% | 7 16,3% | 10 23,3% |
| Ràpid | 135 | 50 37,0% | 6 4,4% | 79 58,5% |
| Ràpid · blanques | 68 | 23 33,8% | 3 4,4% | 42 61,8% |
| Ràpid · negres | 67 | 27 40,3% | 3 4,5% | 37 55,2% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 212Victòries · 96Taules · 20Derrotes · 96Estàndard · 83Ràpid · 129Blanques · 109Negres · 103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 212 | 96 45,3% | 20 9,4% | 96 45,3% |
| Total · blanques | 109 | 45 41,3% | 11 10,1% | 53 48,6% |
| Total · negres | 103 | 51 49,5% | 9 8,7% | 43 41,8% |
| Estàndard | 83 | 47 56,6% | 14 16,9% | 22 26,5% |
| Estàndard · blanques | 44 | 23 52,3% | 8 18,2% | 13 29,6% |
| Estàndard · negres | 39 | 24 61,5% | 6 15,4% | 9 23,1% |
| Ràpid | 129 | 49 38,0% | 6 4,7% | 74 57,4% |
| Ràpid · blanques | 65 | 22 33,9% | 3 4,6% | 40 61,5% |
| Ràpid · negres | 64 | 27 42,2% | 3 4,7% | 34 53,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 212Victòries · 96Taules · 20Derrotes · 96Estàndard · 83Ràpid · 129Blanques · 109Negres · 103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 212 | 96 45,3% | 20 9,4% | 96 45,3% |
| Total · blanques | 109 | 45 41,3% | 11 10,1% | 53 48,6% |
| Total · negres | 103 | 51 49,5% | 9 8,7% | 43 41,8% |
| Estàndard | 83 | 47 56,6% | 14 16,9% | 22 26,5% |
| Estàndard · blanques | 44 | 23 52,3% | 8 18,2% | 13 29,6% |
| Estàndard · negres | 39 | 24 61,5% | 6 15,4% | 9 23,1% |
| Ràpid | 129 | 49 38,0% | 6 4,7% | 74 57,4% |
| Ràpid · blanques | 65 | 22 33,9% | 3 4,6% | 40 61,5% |
| Ràpid · negres | 64 | 27 42,2% | 3 4,7% | 34 53,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 212Victòries · 96Taules · 20Derrotes · 96Estàndard · 83Ràpid · 129Blanques · 109Negres · 103
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 212 | 96 45,3% | 20 9,4% | 96 45,3% |
| Total · blanques | 109 | 45 41,3% | 11 10,1% | 53 48,6% |
| Total · negres | 103 | 51 49,5% | 9 8,7% | 43 41,8% |
| Estàndard | 83 | 47 56,6% | 14 16,9% | 22 26,5% |
| Estàndard · blanques | 44 | 23 52,3% | 8 18,2% | 13 29,6% |
| Estàndard · negres | 39 | 24 61,5% | 6 15,4% | 9 23,1% |
| Ràpid | 129 | 49 38,0% | 6 4,7% | 74 57,4% |
| Ràpid · blanques | 65 | 22 33,9% | 3 4,6% | 40 61,5% |
| Ràpid · negres | 64 | 27 42,2% | 3 4,7% | 34 53,1% |
