Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 134Victòries · 48Taules · 14Derrotes · 72Estàndard · 0Ràpid · 134Blanques · 66Negres · 68
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 134 | 48 35,8% | 14 10,5% | 72 53,7% |
| Total · blanques | 66 | 20 30,3% | 5 7,6% | 41 62,1% |
| Total · negres | 68 | 28 41,2% | 9 13,2% | 31 45,6% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 134 | 48 35,8% | 14 10,5% | 72 53,7% |
| Ràpid · blanques | 66 | 20 30,3% | 5 7,6% | 41 62,1% |
| Ràpid · negres | 68 | 28 41,2% | 9 13,2% | 31 45,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 128Victòries · 46Taules · 14Derrotes · 68Estàndard · 0Ràpid · 128Blanques · 63Negres · 65
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 128 | 46 35,9% | 14 10,9% | 68 53,1% |
| Total · blanques | 63 | 19 30,2% | 5 7,9% | 39 61,9% |
| Total · negres | 65 | 27 41,5% | 9 13,9% | 29 44,6% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 128 | 46 35,9% | 14 10,9% | 68 53,1% |
| Ràpid · blanques | 63 | 19 30,2% | 5 7,9% | 39 61,9% |
| Ràpid · negres | 65 | 27 41,5% | 9 13,9% | 29 44,6% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 128Victòries · 46Taules · 14Derrotes · 68Estàndard · 0Ràpid · 128Blanques · 63Negres · 65
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 128 | 46 35,9% | 14 10,9% | 68 53,1% |
| Total · blanques | 63 | 19 30,2% | 5 7,9% | 39 61,9% |
| Total · negres | 65 | 27 41,5% | 9 13,9% | 29 44,6% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 128 | 46 35,9% | 14 10,9% | 68 53,1% |
| Ràpid · blanques | 63 | 19 30,2% | 5 7,9% | 39 61,9% |
| Ràpid · negres | 65 | 27 41,5% | 9 13,9% | 29 44,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 119Victòries · 43Taules · 11Derrotes · 65Estàndard · 0Ràpid · 119Blanques · 59Negres · 60
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 119 | 43 36,1% | 11 9,2% | 65 54,6% |
| Total · blanques | 59 | 19 32,2% | 4 6,8% | 36 61,0% |
| Total · negres | 60 | 24 40,0% | 7 11,7% | 29 48,3% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 119 | 43 36,1% | 11 9,2% | 65 54,6% |
| Ràpid · blanques | 59 | 19 32,2% | 4 6,8% | 36 61,0% |
| Ràpid · negres | 60 | 24 40,0% | 7 11,7% | 29 48,3% |
