Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 146Victòries · 74Taules · 12Derrotes · 60Estàndard · 78Ràpid · 68Blanques · 75Negres · 71
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 146 | 74 50,7% | 12 8,2% | 60 41,1% |
| Total · blanques | 75 | 35 46,7% | 5 6,7% | 35 46,7% |
| Total · negres | 71 | 39 54,9% | 7 9,9% | 25 35,2% |
| Estàndard | 78 | 36 46,2% | 10 12,8% | 32 41,0% |
| Estàndard · blanques | 39 | 14 35,9% | 5 12,8% | 20 51,3% |
| Estàndard · negres | 39 | 22 56,4% | 5 12,8% | 12 30,8% |
| Ràpid | 68 | 38 55,9% | 2 2,9% | 28 41,2% |
| Ràpid · blanques | 36 | 21 58,3% | 0 0,0% | 15 41,7% |
| Ràpid · negres | 32 | 17 53,1% | 2 6,3% | 13 40,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 140Victòries · 70Taules · 11Derrotes · 59Estàndard · 78Ràpid · 62Blanques · 71Negres · 69
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 140 | 70 50,0% | 11 7,9% | 59 42,1% |
| Total · blanques | 71 | 32 45,1% | 5 7,0% | 34 47,9% |
| Total · negres | 69 | 38 55,1% | 6 8,7% | 25 36,2% |
| Estàndard | 78 | 36 46,2% | 10 12,8% | 32 41,0% |
| Estàndard · blanques | 39 | 14 35,9% | 5 12,8% | 20 51,3% |
| Estàndard · negres | 39 | 22 56,4% | 5 12,8% | 12 30,8% |
| Ràpid | 62 | 34 54,8% | 1 1,6% | 27 43,6% |
| Ràpid · blanques | 32 | 18 56,3% | 0 0,0% | 14 43,8% |
| Ràpid · negres | 30 | 16 53,3% | 1 3,3% | 13 43,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 140Victòries · 70Taules · 11Derrotes · 59Estàndard · 78Ràpid · 62Blanques · 71Negres · 69
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 140 | 70 50,0% | 11 7,9% | 59 42,1% |
| Total · blanques | 71 | 32 45,1% | 5 7,0% | 34 47,9% |
| Total · negres | 69 | 38 55,1% | 6 8,7% | 25 36,2% |
| Estàndard | 78 | 36 46,2% | 10 12,8% | 32 41,0% |
| Estàndard · blanques | 39 | 14 35,9% | 5 12,8% | 20 51,3% |
| Estàndard · negres | 39 | 22 56,4% | 5 12,8% | 12 30,8% |
| Ràpid | 62 | 34 54,8% | 1 1,6% | 27 43,6% |
| Ràpid · blanques | 32 | 18 56,3% | 0 0,0% | 14 43,8% |
| Ràpid · negres | 30 | 16 53,3% | 1 3,3% | 13 43,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 140Victòries · 70Taules · 11Derrotes · 59Estàndard · 78Ràpid · 62Blanques · 71Negres · 69
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 140 | 70 50,0% | 11 7,9% | 59 42,1% |
| Total · blanques | 71 | 32 45,1% | 5 7,0% | 34 47,9% |
| Total · negres | 69 | 38 55,1% | 6 8,7% | 25 36,2% |
| Estàndard | 78 | 36 46,2% | 10 12,8% | 32 41,0% |
| Estàndard · blanques | 39 | 14 35,9% | 5 12,8% | 20 51,3% |
| Estàndard · negres | 39 | 22 56,4% | 5 12,8% | 12 30,8% |
| Ràpid | 62 | 34 54,8% | 1 1,6% | 27 43,6% |
| Ràpid · blanques | 32 | 18 56,3% | 0 0,0% | 14 43,8% |
| Ràpid · negres | 30 | 16 53,3% | 1 3,3% | 13 43,3% |
