Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+32 partides des de 2026-09-01
Partides · 564Victòries · 309Taules · 83Derrotes · 172Estàndard · 177Ràpid · 387Blanques · 290Negres · 274
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 564 | 309 54,8% | 83 14,7% | 172 30,5% |
| Total · blanques | 290 | 161 55,5% | 46 15,9% | 83 28,6% |
| Total · negres | 274 | 148 54,0% | 37 13,5% | 89 32,5% |
| Estàndard | 177 | 84 47,5% | 39 22,0% | 54 30,5% |
| Estàndard · blanques | 94 | 47 50,0% | 23 24,5% | 24 25,5% |
| Estàndard · negres | 83 | 37 44,6% | 16 19,3% | 30 36,1% |
| Ràpid | 387 | 225 58,1% | 44 11,4% | 118 30,5% |
| Ràpid · blanques | 196 | 114 58,2% | 23 11,7% | 59 30,1% |
| Ràpid · negres | 191 | 111 58,1% | 21 11,0% | 59 30,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 532Victòries · 296Taules · 74Derrotes · 162Estàndard · 169Ràpid · 363Blanques · 273Negres · 259
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 532 | 296 55,6% | 74 13,9% | 162 30,5% |
| Total · blanques | 273 | 152 55,7% | 41 15,0% | 80 29,3% |
| Total · negres | 259 | 144 55,6% | 33 12,7% | 82 31,7% |
| Estàndard | 169 | 83 49,1% | 35 20,7% | 51 30,2% |
| Estàndard · blanques | 90 | 46 51,1% | 21 23,3% | 23 25,6% |
| Estàndard · negres | 79 | 37 46,8% | 14 17,7% | 28 35,4% |
| Ràpid | 363 | 213 58,7% | 39 10,7% | 111 30,6% |
| Ràpid · blanques | 183 | 106 57,9% | 20 10,9% | 57 31,2% |
| Ràpid · negres | 180 | 107 59,4% | 19 10,6% | 54 30,0% |
Captura 2026-08-01
+7 partides des de 2026-07-01
Partides · 532Victòries · 296Taules · 74Derrotes · 162Estàndard · 169Ràpid · 363Blanques · 273Negres · 259
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 532 | 296 55,6% | 74 13,9% | 162 30,5% |
| Total · blanques | 273 | 152 55,7% | 41 15,0% | 80 29,3% |
| Total · negres | 259 | 144 55,6% | 33 12,7% | 82 31,7% |
| Estàndard | 169 | 83 49,1% | 35 20,7% | 51 30,2% |
| Estàndard · blanques | 90 | 46 51,1% | 21 23,3% | 23 25,6% |
| Estàndard · negres | 79 | 37 46,8% | 14 17,7% | 28 35,4% |
| Ràpid | 363 | 213 58,7% | 39 10,7% | 111 30,6% |
| Ràpid · blanques | 183 | 106 57,9% | 20 10,9% | 57 31,2% |
| Ràpid · negres | 180 | 107 59,4% | 19 10,6% | 54 30,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 525Victòries · 295Taules · 71Derrotes · 159Estàndard · 162Ràpid · 363Blanques · 269Negres · 256
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 525 | 295 56,2% | 71 13,5% | 159 30,3% |
| Total · blanques | 269 | 151 56,1% | 40 14,9% | 78 29,0% |
| Total · negres | 256 | 144 56,3% | 31 12,1% | 81 31,6% |
| Estàndard | 162 | 82 50,6% | 32 19,8% | 48 29,6% |
| Estàndard · blanques | 86 | 45 52,3% | 20 23,3% | 21 24,4% |
| Estàndard · negres | 76 | 37 48,7% | 12 15,8% | 27 35,5% |
| Ràpid | 363 | 213 58,7% | 39 10,7% | 111 30,6% |
| Ràpid · blanques | 183 | 106 57,9% | 20 10,9% | 57 31,2% |
| Ràpid · negres | 180 | 107 59,4% | 19 10,6% | 54 30,0% |
