Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 342Victòries · 209Taules · 69Derrotes · 64Estàndard · 112Ràpid · 230Blanques · 173Negres · 169
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 342 | 209 61,1% | 69 20,2% | 64 18,7% |
| Total · blanques | 173 | 112 64,7% | 30 17,3% | 31 17,9% |
| Total · negres | 169 | 97 57,4% | 39 23,1% | 33 19,5% |
| Estàndard | 112 | 61 54,5% | 37 33,0% | 14 12,5% |
| Estàndard · blanques | 57 | 36 63,2% | 16 28,1% | 5 8,8% |
| Estàndard · negres | 55 | 25 45,5% | 21 38,2% | 9 16,4% |
| Ràpid | 230 | 148 64,4% | 32 13,9% | 50 21,7% |
| Ràpid · blanques | 116 | 76 65,5% | 14 12,1% | 26 22,4% |
| Ràpid · negres | 114 | 72 63,2% | 18 15,8% | 24 21,1% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 324Victòries · 202Taules · 62Derrotes · 60Estàndard · 102Ràpid · 222Blanques · 164Negres · 160
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 324 | 202 62,4% | 62 19,1% | 60 18,5% |
| Total · blanques | 164 | 107 65,2% | 27 16,5% | 30 18,3% |
| Total · negres | 160 | 95 59,4% | 35 21,9% | 30 18,8% |
| Estàndard | 102 | 57 55,9% | 33 32,4% | 12 11,8% |
| Estàndard · blanques | 52 | 32 61,5% | 15 28,9% | 5 9,6% |
| Estàndard · negres | 50 | 25 50,0% | 18 36,0% | 7 14,0% |
| Ràpid | 222 | 145 65,3% | 29 13,1% | 48 21,6% |
| Ràpid · blanques | 112 | 75 67,0% | 12 10,7% | 25 22,3% |
| Ràpid · negres | 110 | 70 63,6% | 17 15,5% | 23 20,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 324Victòries · 202Taules · 62Derrotes · 60Estàndard · 102Ràpid · 222Blanques · 164Negres · 160
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 324 | 202 62,4% | 62 19,1% | 60 18,5% |
| Total · blanques | 164 | 107 65,2% | 27 16,5% | 30 18,3% |
| Total · negres | 160 | 95 59,4% | 35 21,9% | 30 18,8% |
| Estàndard | 102 | 57 55,9% | 33 32,4% | 12 11,8% |
| Estàndard · blanques | 52 | 32 61,5% | 15 28,9% | 5 9,6% |
| Estàndard · negres | 50 | 25 50,0% | 18 36,0% | 7 14,0% |
| Ràpid | 222 | 145 65,3% | 29 13,1% | 48 21,6% |
| Ràpid · blanques | 112 | 75 67,0% | 12 10,7% | 25 22,3% |
| Ràpid · negres | 110 | 70 63,6% | 17 15,5% | 23 20,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 324Victòries · 202Taules · 62Derrotes · 60Estàndard · 102Ràpid · 222Blanques · 164Negres · 160
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 324 | 202 62,4% | 62 19,1% | 60 18,5% |
| Total · blanques | 164 | 107 65,2% | 27 16,5% | 30 18,3% |
| Total · negres | 160 | 95 59,4% | 35 21,9% | 30 18,8% |
| Estàndard | 102 | 57 55,9% | 33 32,4% | 12 11,8% |
| Estàndard · blanques | 52 | 32 61,5% | 15 28,9% | 5 9,6% |
| Estàndard · negres | 50 | 25 50,0% | 18 36,0% | 7 14,0% |
| Ràpid | 222 | 145 65,3% | 29 13,1% | 48 21,6% |
| Ràpid · blanques | 112 | 75 67,0% | 12 10,7% | 25 22,3% |
| Ràpid · negres | 110 | 70 63,6% | 17 15,5% | 23 20,9% |
