Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 504Victòries · 254Taules · 33Derrotes · 217Estàndard · 153Ràpid · 351Blanques · 248Negres · 256
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 504 | 254 50,4% | 33 6,6% | 217 43,1% |
| Total · blanques | 248 | 129 52,0% | 21 8,5% | 98 39,5% |
| Total · negres | 256 | 125 48,8% | 12 4,7% | 119 46,5% |
| Estàndard | 153 | 78 51,0% | 15 9,8% | 60 39,2% |
| Estàndard · blanques | 74 | 42 56,8% | 8 10,8% | 24 32,4% |
| Estàndard · negres | 79 | 36 45,6% | 7 8,9% | 36 45,6% |
| Ràpid | 351 | 176 50,1% | 18 5,1% | 157 44,7% |
| Ràpid · blanques | 174 | 87 50,0% | 13 7,5% | 74 42,5% |
| Ràpid · negres | 177 | 89 50,3% | 5 2,8% | 83 46,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 488Victòries · 246Taules · 33Derrotes · 209Estàndard · 153Ràpid · 335Blanques · 240Negres · 248
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 488 | 246 50,4% | 33 6,8% | 209 42,8% |
| Total · blanques | 240 | 123 51,3% | 21 8,8% | 96 40,0% |
| Total · negres | 248 | 123 49,6% | 12 4,8% | 113 45,6% |
| Estàndard | 153 | 78 51,0% | 15 9,8% | 60 39,2% |
| Estàndard · blanques | 74 | 42 56,8% | 8 10,8% | 24 32,4% |
| Estàndard · negres | 79 | 36 45,6% | 7 8,9% | 36 45,6% |
| Ràpid | 335 | 168 50,2% | 18 5,4% | 149 44,5% |
| Ràpid · blanques | 166 | 81 48,8% | 13 7,8% | 72 43,4% |
| Ràpid · negres | 169 | 87 51,5% | 5 3,0% | 77 45,6% |
Captura 2026-08-01
+7 partides des de 2026-07-01
Partides · 488Victòries · 246Taules · 33Derrotes · 209Estàndard · 153Ràpid · 335Blanques · 240Negres · 248
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 488 | 246 50,4% | 33 6,8% | 209 42,8% |
| Total · blanques | 240 | 123 51,3% | 21 8,8% | 96 40,0% |
| Total · negres | 248 | 123 49,6% | 12 4,8% | 113 45,6% |
| Estàndard | 153 | 78 51,0% | 15 9,8% | 60 39,2% |
| Estàndard · blanques | 74 | 42 56,8% | 8 10,8% | 24 32,4% |
| Estàndard · negres | 79 | 36 45,6% | 7 8,9% | 36 45,6% |
| Ràpid | 335 | 168 50,2% | 18 5,4% | 149 44,5% |
| Ràpid · blanques | 166 | 81 48,8% | 13 7,8% | 72 43,4% |
| Ràpid · negres | 169 | 87 51,5% | 5 3,0% | 77 45,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 481Victòries · 241Taules · 33Derrotes · 207Estàndard · 146Ràpid · 335Blanques · 237Negres · 244
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 481 | 241 50,1% | 33 6,9% | 207 43,0% |
| Total · blanques | 237 | 120 50,6% | 21 8,9% | 96 40,5% |
| Total · negres | 244 | 121 49,6% | 12 4,9% | 111 45,5% |
| Estàndard | 146 | 73 50,0% | 15 10,3% | 58 39,7% |
| Estàndard · blanques | 71 | 39 54,9% | 8 11,3% | 24 33,8% |
| Estàndard · negres | 75 | 34 45,3% | 7 9,3% | 34 45,3% |
| Ràpid | 335 | 168 50,2% | 18 5,4% | 149 44,5% |
| Ràpid · blanques | 166 | 81 48,8% | 13 7,8% | 72 43,4% |
| Ràpid · negres | 169 | 87 51,5% | 5 3,0% | 77 45,6% |
