Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 330Victòries · 174Taules · 39Derrotes · 117Estàndard · 133Ràpid · 197Blanques · 175Negres · 155
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 330 | 174 52,7% | 39 11,8% | 117 35,5% |
| Total · blanques | 175 | 96 54,9% | 19 10,9% | 60 34,3% |
| Total · negres | 155 | 78 50,3% | 20 12,9% | 57 36,8% |
| Estàndard | 133 | 61 45,9% | 25 18,8% | 47 35,3% |
| Estàndard · blanques | 73 | 33 45,2% | 14 19,2% | 26 35,6% |
| Estàndard · negres | 60 | 28 46,7% | 11 18,3% | 21 35,0% |
| Ràpid | 197 | 113 57,4% | 14 7,1% | 70 35,5% |
| Ràpid · blanques | 102 | 63 61,8% | 5 4,9% | 34 33,3% |
| Ràpid · negres | 95 | 50 52,6% | 9 9,5% | 36 37,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 322Victòries · 169Taules · 39Derrotes · 114Estàndard · 133Ràpid · 189Blanques · 171Negres · 151
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 322 | 169 52,5% | 39 12,1% | 114 35,4% |
| Total · blanques | 171 | 95 55,6% | 19 11,1% | 57 33,3% |
| Total · negres | 151 | 74 49,0% | 20 13,3% | 57 37,8% |
| Estàndard | 133 | 61 45,9% | 25 18,8% | 47 35,3% |
| Estàndard · blanques | 73 | 33 45,2% | 14 19,2% | 26 35,6% |
| Estàndard · negres | 60 | 28 46,7% | 11 18,3% | 21 35,0% |
| Ràpid | 189 | 108 57,1% | 14 7,4% | 67 35,5% |
| Ràpid · blanques | 98 | 62 63,3% | 5 5,1% | 31 31,6% |
| Ràpid · negres | 91 | 46 50,6% | 9 9,9% | 36 39,6% |
Captura 2026-08-01
+3 partides des de 2026-07-01
Partides · 322Victòries · 169Taules · 39Derrotes · 114Estàndard · 133Ràpid · 189Blanques · 171Negres · 151
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 322 | 169 52,5% | 39 12,1% | 114 35,4% |
| Total · blanques | 171 | 95 55,6% | 19 11,1% | 57 33,3% |
| Total · negres | 151 | 74 49,0% | 20 13,3% | 57 37,8% |
| Estàndard | 133 | 61 45,9% | 25 18,8% | 47 35,3% |
| Estàndard · blanques | 73 | 33 45,2% | 14 19,2% | 26 35,6% |
| Estàndard · negres | 60 | 28 46,7% | 11 18,3% | 21 35,0% |
| Ràpid | 189 | 108 57,1% | 14 7,4% | 67 35,5% |
| Ràpid · blanques | 98 | 62 63,3% | 5 5,1% | 31 31,6% |
| Ràpid · negres | 91 | 46 50,6% | 9 9,9% | 36 39,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 319Victòries · 166Taules · 39Derrotes · 114Estàndard · 133Ràpid · 186Blanques · 170Negres · 149
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 319 | 166 52,0% | 39 12,2% | 114 35,7% |
| Total · blanques | 170 | 94 55,3% | 19 11,2% | 57 33,5% |
| Total · negres | 149 | 72 48,3% | 20 13,4% | 57 38,3% |
| Estàndard | 133 | 61 45,9% | 25 18,8% | 47 35,3% |
| Estàndard · blanques | 73 | 33 45,2% | 14 19,2% | 26 35,6% |
| Estàndard · negres | 60 | 28 46,7% | 11 18,3% | 21 35,0% |
| Ràpid | 186 | 105 56,5% | 14 7,5% | 67 36,0% |
| Ràpid · blanques | 97 | 61 62,9% | 5 5,2% | 31 32,0% |
| Ràpid · negres | 89 | 44 49,4% | 9 10,1% | 36 40,5% |
