Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+24 partides des de 2026-09-01
Partides · 1319Victòries · 566Taules · 179Derrotes · 574Estàndard · 606Ràpid · 713Blanques · 655Negres · 664
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1319 | 566 42,9% | 179 13,6% | 574 43,5% |
| Total · blanques | 655 | 301 46,0% | 90 13,7% | 264 40,3% |
| Total · negres | 664 | 265 39,9% | 89 13,4% | 310 46,7% |
| Estàndard | 606 | 240 39,6% | 122 20,1% | 244 40,3% |
| Estàndard · blanques | 302 | 124 41,1% | 62 20,5% | 116 38,4% |
| Estàndard · negres | 304 | 116 38,2% | 60 19,7% | 128 42,1% |
| Ràpid | 713 | 326 45,7% | 57 8,0% | 330 46,3% |
| Ràpid · blanques | 353 | 177 50,1% | 28 7,9% | 148 41,9% |
| Ràpid · negres | 360 | 149 41,4% | 29 8,1% | 182 50,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 1295Victòries · 553Taules · 174Derrotes · 568Estàndard · 596Ràpid · 699Blanques · 641Negres · 654
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1295 | 553 42,7% | 174 13,4% | 568 43,9% |
| Total · blanques | 641 | 291 45,4% | 88 13,7% | 262 40,9% |
| Total · negres | 654 | 262 40,1% | 86 13,2% | 306 46,8% |
| Estàndard | 596 | 237 39,8% | 117 19,6% | 242 40,6% |
| Estàndard · blanques | 297 | 122 41,1% | 60 20,2% | 115 38,7% |
| Estàndard · negres | 299 | 115 38,5% | 57 19,1% | 127 42,5% |
| Ràpid | 699 | 316 45,2% | 57 8,2% | 326 46,6% |
| Ràpid · blanques | 344 | 169 49,1% | 28 8,1% | 147 42,7% |
| Ràpid · negres | 355 | 147 41,4% | 29 8,2% | 179 50,4% |
Captura 2026-08-01
+7 partides des de 2026-07-01
Partides · 1295Victòries · 553Taules · 174Derrotes · 568Estàndard · 596Ràpid · 699Blanques · 641Negres · 654
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1295 | 553 42,7% | 174 13,4% | 568 43,9% |
| Total · blanques | 641 | 291 45,4% | 88 13,7% | 262 40,9% |
| Total · negres | 654 | 262 40,1% | 86 13,2% | 306 46,8% |
| Estàndard | 596 | 237 39,8% | 117 19,6% | 242 40,6% |
| Estàndard · blanques | 297 | 122 41,1% | 60 20,2% | 115 38,7% |
| Estàndard · negres | 299 | 115 38,5% | 57 19,1% | 127 42,5% |
| Ràpid | 699 | 316 45,2% | 57 8,2% | 326 46,6% |
| Ràpid · blanques | 344 | 169 49,1% | 28 8,1% | 147 42,7% |
| Ràpid · negres | 355 | 147 41,4% | 29 8,2% | 179 50,4% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1288Victòries · 550Taules · 173Derrotes · 565Estàndard · 589Ràpid · 699Blanques · 637Negres · 651
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1288 | 550 42,7% | 173 13,4% | 565 43,9% |
| Total · blanques | 637 | 291 45,7% | 87 13,7% | 259 40,7% |
| Total · negres | 651 | 259 39,8% | 86 13,2% | 306 47,0% |
| Estàndard | 589 | 234 39,7% | 116 19,7% | 239 40,6% |
| Estàndard · blanques | 293 | 122 41,6% | 59 20,1% | 112 38,2% |
| Estàndard · negres | 296 | 112 37,8% | 57 19,3% | 127 42,9% |
| Ràpid | 699 | 316 45,2% | 57 8,2% | 326 46,6% |
| Ràpid · blanques | 344 | 169 49,1% | 28 8,1% | 147 42,7% |
| Ràpid · negres | 355 | 147 41,4% | 29 8,2% | 179 50,4% |
