Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 101Victòries · 51Taules · 16Derrotes · 34Estàndard · 72Ràpid · 29Blanques · 53Negres · 48
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 101 | 51 50,5% | 16 15,8% | 34 33,7% |
| Total · blanques | 53 | 27 50,9% | 8 15,1% | 18 34,0% |
| Total · negres | 48 | 24 50,0% | 8 16,7% | 16 33,3% |
| Estàndard | 72 | 37 51,4% | 11 15,3% | 24 33,3% |
| Estàndard · blanques | 36 | 19 52,8% | 5 13,9% | 12 33,3% |
| Estàndard · negres | 36 | 18 50,0% | 6 16,7% | 12 33,3% |
| Ràpid | 29 | 14 48,3% | 5 17,2% | 10 34,5% |
| Ràpid · blanques | 17 | 8 47,1% | 3 17,7% | 6 35,3% |
| Ràpid · negres | 12 | 6 50,0% | 2 16,7% | 4 33,3% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 84Victòries · 43Taules · 14Derrotes · 27Estàndard · 62Ràpid · 22Blanques · 44Negres · 40
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 84 | 43 51,2% | 14 16,7% | 27 32,1% |
| Total · blanques | 44 | 22 50,0% | 7 15,9% | 15 34,1% |
| Total · negres | 40 | 21 52,5% | 7 17,5% | 12 30,0% |
| Estàndard | 62 | 32 51,6% | 10 16,1% | 20 32,3% |
| Estàndard · blanques | 31 | 16 51,6% | 4 12,9% | 11 35,5% |
| Estàndard · negres | 31 | 16 51,6% | 6 19,4% | 9 29,0% |
| Ràpid | 22 | 11 50,0% | 4 18,2% | 7 31,8% |
| Ràpid · blanques | 13 | 6 46,2% | 3 23,1% | 4 30,8% |
| Ràpid · negres | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 84Victòries · 43Taules · 14Derrotes · 27Estàndard · 62Ràpid · 22Blanques · 44Negres · 40
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 84 | 43 51,2% | 14 16,7% | 27 32,1% |
| Total · blanques | 44 | 22 50,0% | 7 15,9% | 15 34,1% |
| Total · negres | 40 | 21 52,5% | 7 17,5% | 12 30,0% |
| Estàndard | 62 | 32 51,6% | 10 16,1% | 20 32,3% |
| Estàndard · blanques | 31 | 16 51,6% | 4 12,9% | 11 35,5% |
| Estàndard · negres | 31 | 16 51,6% | 6 19,4% | 9 29,0% |
| Ràpid | 22 | 11 50,0% | 4 18,2% | 7 31,8% |
| Ràpid · blanques | 13 | 6 46,2% | 3 23,1% | 4 30,8% |
| Ràpid · negres | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 76Victòries · 38Taules · 13Derrotes · 25Estàndard · 54Ràpid · 22Blanques · 40Negres · 36
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 76 | 38 50,0% | 13 17,1% | 25 32,9% |
| Total · blanques | 40 | 20 50,0% | 7 17,5% | 13 32,5% |
| Total · negres | 36 | 18 50,0% | 6 16,7% | 12 33,3% |
| Estàndard | 54 | 27 50,0% | 9 16,7% | 18 33,3% |
| Estàndard · blanques | 27 | 14 51,9% | 4 14,8% | 9 33,3% |
| Estàndard · negres | 27 | 13 48,2% | 5 18,5% | 9 33,3% |
| Ràpid | 22 | 11 50,0% | 4 18,2% | 7 31,8% |
| Ràpid · blanques | 13 | 6 46,2% | 3 23,1% | 4 30,8% |
| Ràpid · negres | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
