Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 45Victòries · 16Taules · 3Derrotes · 26Estàndard · 10Ràpid · 35Blanques · 23Negres · 22
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 45 | 16 35,6% | 3 6,7% | 26 57,8% |
| Total · blanques | 23 | 9 39,1% | 3 13,0% | 11 47,8% |
| Total · negres | 22 | 7 31,8% | 0 0,0% | 15 68,2% |
| Estàndard | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 2 40,0% | 1 20,0% | 2 40,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
| Ràpid | 35 | 13 37,1% | 2 5,7% | 20 57,1% |
| Ràpid · blanques | 18 | 7 38,9% | 2 11,1% | 9 50,0% |
| Ràpid · negres | 17 | 6 35,3% | 0 0,0% | 11 64,7% |
Captura 2026-10-01
+19 partides des de 2026-09-01
Partides · 45Victòries · 16Taules · 3Derrotes · 26Estàndard · 10Ràpid · 35Blanques · 23Negres · 22
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 45 | 16 35,6% | 3 6,7% | 26 57,8% |
| Total · blanques | 23 | 9 39,1% | 3 13,0% | 11 47,8% |
| Total · negres | 22 | 7 31,8% | 0 0,0% | 15 68,2% |
| Estàndard | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 2 40,0% | 1 20,0% | 2 40,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
| Ràpid | 35 | 13 37,1% | 2 5,7% | 20 57,1% |
| Ràpid · blanques | 18 | 7 38,9% | 2 11,1% | 9 50,0% |
| Ràpid · negres | 17 | 6 35,3% | 0 0,0% | 11 64,7% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 26Victòries · 11Taules · 1Derrotes · 14Estàndard · 0Ràpid · 26Blanques · 13Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 26 | 11 42,3% | 1 3,9% | 14 53,9% |
| Total · blanques | 13 | 6 46,2% | 1 7,7% | 6 46,2% |
| Total · negres | 13 | 5 38,5% | 0 0,0% | 8 61,5% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 26 | 11 42,3% | 1 3,9% | 14 53,9% |
| Ràpid · blanques | 13 | 6 46,2% | 1 7,7% | 6 46,2% |
| Ràpid · negres | 13 | 5 38,5% | 0 0,0% | 8 61,5% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 8Victòries · 3Taules · 0Derrotes · 5Estàndard · 0Ràpid · 8Blanques · 4Negres · 4
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Total · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Total · negres | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 8 | 3 37,5% | 0 0,0% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 0Victòries · 0Taules · 0Derrotes · 0Estàndard · 0Ràpid · 0Blanques · 0Negres · 0
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Total · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Total · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
