Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 26Victòries · 7Taules · 2Derrotes · 17Estàndard · 8Ràpid · 18Blanques · 13Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 26 | 7 26,9% | 2 7,7% | 17 65,4% |
| Total · blanques | 13 | 3 23,1% | 1 7,7% | 9 69,2% |
| Total · negres | 13 | 4 30,8% | 1 7,7% | 8 61,5% |
| Estàndard | 8 | 0 0,0% | 2 25,0% | 6 75,0% |
| Estàndard · blanques | 4 | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 75,0% |
| Estàndard · negres | 4 | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 75,0% |
| Ràpid | 18 | 7 38,9% | 0 0,0% | 11 61,1% |
| Ràpid · blanques | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
| Ràpid · negres | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 18Victòries · 7Taules · 0Derrotes · 11Estàndard · 0Ràpid · 18Blanques · 9Negres · 9
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 18 | 7 38,9% | 0 0,0% | 11 61,1% |
| Total · blanques | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
| Total · negres | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 18 | 7 38,9% | 0 0,0% | 11 61,1% |
| Ràpid · blanques | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
| Ràpid · negres | 9 | 4 44,4% | 0 0,0% | 5 55,6% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 9Victòries · 3Taules · 0Derrotes · 6Estàndard · 0Ràpid · 9Blanques · 4Negres · 5
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
| Total · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Total · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 9 | 3 33,3% | 0 0,0% | 6 66,7% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 0Victòries · 0Taules · 0Derrotes · 0Estàndard · 0Ràpid · 0Blanques · 0Negres · 0
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Total · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Total · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
