Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+16 partides des de 2026-09-01
Partides · 62Victòries · 21Taules · 0Derrotes · 41Estàndard · 0Ràpid · 62Blanques · 31Negres · 31
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 62 | 21 33,9% | 0 0,0% | 41 66,1% |
| Total · blanques | 31 | 14 45,2% | 0 0,0% | 17 54,8% |
| Total · negres | 31 | 7 22,6% | 0 0,0% | 24 77,4% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 62 | 21 33,9% | 0 0,0% | 41 66,1% |
| Ràpid · blanques | 31 | 14 45,2% | 0 0,0% | 17 54,8% |
| Ràpid · negres | 31 | 7 22,6% | 0 0,0% | 24 77,4% |
Captura 2026-09-01
+39 partides des de 2026-08-01
Partides · 46Victòries · 15Taules · 0Derrotes · 31Estàndard · 0Ràpid · 46Blanques · 23Negres · 23
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 46 | 15 32,6% | 0 0,0% | 31 67,4% |
| Total · blanques | 23 | 11 47,8% | 0 0,0% | 12 52,2% |
| Total · negres | 23 | 4 17,4% | 0 0,0% | 19 82,6% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 46 | 15 32,6% | 0 0,0% | 31 67,4% |
| Ràpid · blanques | 23 | 11 47,8% | 0 0,0% | 12 52,2% |
| Ràpid · negres | 23 | 4 17,4% | 0 0,0% | 19 82,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 7Victòries · 4Taules · 0Derrotes · 3Estàndard · 0Ràpid · 7Blanques · 3Negres · 4
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Total · blanques | 3 | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Total · negres | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Ràpid · blanques | 3 | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 7Victòries · 4Taules · 0Derrotes · 3Estàndard · 0Ràpid · 7Blanques · 3Negres · 4
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Total · blanques | 3 | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Total · negres | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
| Estàndard | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Estàndard · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Ràpid · blanques | 3 | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
