Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 30Victòries · 11Taules · 2Derrotes · 17Estàndard · 15Ràpid · 15Blanques · 14Negres · 16
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 30 | 11 36,7% | 2 6,7% | 17 56,7% |
| Total · blanques | 14 | 5 35,7% | 1 7,1% | 8 57,1% |
| Total · negres | 16 | 6 37,5% | 1 6,3% | 9 56,3% |
| Estàndard | 15 | 4 26,7% | 2 13,3% | 9 60,0% |
| Estàndard · blanques | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Estàndard · negres | 8 | 1 12,5% | 1 12,5% | 6 75,0% |
| Ràpid | 15 | 7 46,7% | 0 0,0% | 8 53,3% |
| Ràpid · blanques | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Ràpid · negres | 8 | 5 62,5% | 0 0,0% | 3 37,5% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 22Victòries · 9Taules · 2Derrotes · 11Estàndard · 15Ràpid · 7Blanques · 11Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 22 | 9 40,9% | 2 9,1% | 11 50,0% |
| Total · blanques | 11 | 5 45,5% | 1 9,1% | 5 45,5% |
| Total · negres | 11 | 4 36,4% | 1 9,1% | 6 54,6% |
| Estàndard | 15 | 4 26,7% | 2 13,3% | 9 60,0% |
| Estàndard · blanques | 7 | 3 42,9% | 1 14,3% | 3 42,9% |
| Estàndard · negres | 8 | 1 12,5% | 1 12,5% | 6 75,0% |
| Ràpid | 7 | 5 71,4% | 0 0,0% | 2 28,6% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 13Victòries · 6Taules · 0Derrotes · 7Estàndard · 6Ràpid · 7Blanques · 7Negres · 6
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 13 | 6 46,2% | 0 0,0% | 7 53,9% |
| Total · blanques | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Total · negres | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Estàndard | 6 | 1 16,7% | 0 0,0% | 5 83,3% |
| Estàndard · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Estàndard · negres | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Ràpid | 7 | 5 71,4% | 0 0,0% | 2 28,6% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 13Victòries · 6Taules · 0Derrotes · 7Estàndard · 6Ràpid · 7Blanques · 7Negres · 6
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 13 | 6 46,2% | 0 0,0% | 7 53,9% |
| Total · blanques | 7 | 3 42,9% | 0 0,0% | 4 57,1% |
| Total · negres | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
| Estàndard | 6 | 1 16,7% | 0 0,0% | 5 83,3% |
| Estàndard · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Estàndard · negres | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Ràpid | 7 | 5 71,4% | 0 0,0% | 2 28,6% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
