Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 21Victòries · 1Taules · 2Derrotes · 18Estàndard · 6Ràpid · 15Blanques · 10Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 21 | 1 4,8% | 2 9,5% | 18 85,7% |
| Total · blanques | 10 | 1 10,0% | 1 10,0% | 8 80,0% |
| Total · negres | 11 | 0 0,0% | 1 9,1% | 10 90,9% |
| Estàndard | 6 | 0 0,0% | 0 0,0% | 6 100,0% |
| Estàndard · blanques | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Ràpid | 15 | 1 6,7% | 2 13,3% | 12 80,0% |
| Ràpid · blanques | 7 | 1 14,3% | 1 14,3% | 5 71,4% |
| Ràpid · negres | 8 | 0 0,0% | 1 12,5% | 7 87,5% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 21Victòries · 1Taules · 2Derrotes · 18Estàndard · 6Ràpid · 15Blanques · 10Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 21 | 1 4,8% | 2 9,5% | 18 85,7% |
| Total · blanques | 10 | 1 10,0% | 1 10,0% | 8 80,0% |
| Total · negres | 11 | 0 0,0% | 1 9,1% | 10 90,9% |
| Estàndard | 6 | 0 0,0% | 0 0,0% | 6 100,0% |
| Estàndard · blanques | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Ràpid | 15 | 1 6,7% | 2 13,3% | 12 80,0% |
| Ràpid · blanques | 7 | 1 14,3% | 1 14,3% | 5 71,4% |
| Ràpid · negres | 8 | 0 0,0% | 1 12,5% | 7 87,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 13Victòries · 0Taules · 1Derrotes · 12Estàndard · 6Ràpid · 7Blanques · 6Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 13 | 0 0,0% | 1 7,7% | 12 92,3% |
| Total · blanques | 6 | 0 0,0% | 1 16,7% | 5 83,3% |
| Total · negres | 7 | 0 0,0% | 0 0,0% | 7 100,0% |
| Estàndard | 6 | 0 0,0% | 0 0,0% | 6 100,0% |
| Estàndard · blanques | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Ràpid | 7 | 0 0,0% | 1 14,3% | 6 85,7% |
| Ràpid · blanques | 3 | 0 0,0% | 1 33,3% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 13Victòries · 0Taules · 1Derrotes · 12Estàndard · 6Ràpid · 7Blanques · 6Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 13 | 0 0,0% | 1 7,7% | 12 92,3% |
| Total · blanques | 6 | 0 0,0% | 1 16,7% | 5 83,3% |
| Total · negres | 7 | 0 0,0% | 0 0,0% | 7 100,0% |
| Estàndard | 6 | 0 0,0% | 0 0,0% | 6 100,0% |
| Estàndard · blanques | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Ràpid | 7 | 0 0,0% | 1 14,3% | 6 85,7% |
| Ràpid · blanques | 3 | 0 0,0% | 1 33,3% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 0 0,0% | 4 100,0% |
