Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 228Victòries · 92Taules · 19Derrotes · 117Estàndard · 164Ràpid · 64Blanques · 110Negres · 118
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 228 | 92 40,4% | 19 8,3% | 117 51,3% |
| Total · blanques | 110 | 55 50,0% | 7 6,4% | 48 43,6% |
| Total · negres | 118 | 37 31,4% | 12 10,2% | 69 58,5% |
| Estàndard | 164 | 69 42,1% | 17 10,4% | 78 47,6% |
| Estàndard · blanques | 80 | 44 55,0% | 7 8,8% | 29 36,3% |
| Estàndard · negres | 84 | 25 29,8% | 10 11,9% | 49 58,3% |
| Ràpid | 64 | 23 35,9% | 2 3,1% | 39 60,9% |
| Ràpid · blanques | 30 | 11 36,7% | 0 0,0% | 19 63,3% |
| Ràpid · negres | 34 | 12 35,3% | 2 5,9% | 20 58,8% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 228Victòries · 92Taules · 19Derrotes · 117Estàndard · 164Ràpid · 64Blanques · 110Negres · 118
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 228 | 92 40,4% | 19 8,3% | 117 51,3% |
| Total · blanques | 110 | 55 50,0% | 7 6,4% | 48 43,6% |
| Total · negres | 118 | 37 31,4% | 12 10,2% | 69 58,5% |
| Estàndard | 164 | 69 42,1% | 17 10,4% | 78 47,6% |
| Estàndard · blanques | 80 | 44 55,0% | 7 8,8% | 29 36,3% |
| Estàndard · negres | 84 | 25 29,8% | 10 11,9% | 49 58,3% |
| Ràpid | 64 | 23 35,9% | 2 3,1% | 39 60,9% |
| Ràpid · blanques | 30 | 11 36,7% | 0 0,0% | 19 63,3% |
| Ràpid · negres | 34 | 12 35,3% | 2 5,9% | 20 58,8% |
Captura 2026-09-01
+3 partides des de 2026-08-01
Partides · 228Victòries · 92Taules · 19Derrotes · 117Estàndard · 164Ràpid · 64Blanques · 110Negres · 118
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 228 | 92 40,4% | 19 8,3% | 117 51,3% |
| Total · blanques | 110 | 55 50,0% | 7 6,4% | 48 43,6% |
| Total · negres | 118 | 37 31,4% | 12 10,2% | 69 58,5% |
| Estàndard | 164 | 69 42,1% | 17 10,4% | 78 47,6% |
| Estàndard · blanques | 80 | 44 55,0% | 7 8,8% | 29 36,3% |
| Estàndard · negres | 84 | 25 29,8% | 10 11,9% | 49 58,3% |
| Ràpid | 64 | 23 35,9% | 2 3,1% | 39 60,9% |
| Ràpid · blanques | 30 | 11 36,7% | 0 0,0% | 19 63,3% |
| Ràpid · negres | 34 | 12 35,3% | 2 5,9% | 20 58,8% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 225Victòries · 92Taules · 19Derrotes · 114Estàndard · 161Ràpid · 64Blanques · 108Negres · 117
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 225 | 92 40,9% | 19 8,4% | 114 50,7% |
| Total · blanques | 108 | 55 50,9% | 7 6,5% | 46 42,6% |
| Total · negres | 117 | 37 31,6% | 12 10,3% | 68 58,1% |
| Estàndard | 161 | 69 42,9% | 17 10,6% | 75 46,6% |
| Estàndard · blanques | 78 | 44 56,4% | 7 9,0% | 27 34,6% |
| Estàndard · negres | 83 | 25 30,1% | 10 12,1% | 48 57,8% |
| Ràpid | 64 | 23 35,9% | 2 3,1% | 39 60,9% |
| Ràpid · blanques | 30 | 11 36,7% | 0 0,0% | 19 63,3% |
| Ràpid · negres | 34 | 12 35,3% | 2 5,9% | 20 58,8% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 225Victòries · 92Taules · 19Derrotes · 114Estàndard · 161Ràpid · 64Blanques · 108Negres · 117
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 225 | 92 40,9% | 19 8,4% | 114 50,7% |
| Total · blanques | 108 | 55 50,9% | 7 6,5% | 46 42,6% |
| Total · negres | 117 | 37 31,6% | 12 10,3% | 68 58,1% |
| Estàndard | 161 | 69 42,9% | 17 10,6% | 75 46,6% |
| Estàndard · blanques | 78 | 44 56,4% | 7 9,0% | 27 34,6% |
| Estàndard · negres | 83 | 25 30,1% | 10 12,1% | 48 57,8% |
| Ràpid | 64 | 23 35,9% | 2 3,1% | 39 60,9% |
| Ràpid · blanques | 30 | 11 36,7% | 0 0,0% | 19 63,3% |
| Ràpid · negres | 34 | 12 35,3% | 2 5,9% | 20 58,8% |
