Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 716Victòries · 216Taules · 98Derrotes · 402Estàndard · 689Ràpid · 27Blanques · 354Negres · 362
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 716 | 216 30,2% | 98 13,7% | 402 56,2% |
| Total · blanques | 354 | 122 34,5% | 51 14,4% | 181 51,1% |
| Total · negres | 362 | 94 26,0% | 47 13,0% | 221 61,1% |
| Estàndard | 689 | 207 30,0% | 94 13,6% | 388 56,3% |
| Estàndard · blanques | 340 | 116 34,1% | 49 14,4% | 175 51,5% |
| Estàndard · negres | 349 | 91 26,1% | 45 12,9% | 213 61,0% |
| Ràpid | 27 | 9 33,3% | 4 14,8% | 14 51,9% |
| Ràpid · blanques | 14 | 6 42,9% | 2 14,3% | 6 42,9% |
| Ràpid · negres | 13 | 3 23,1% | 2 15,4% | 8 61,5% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 706Victòries · 212Taules · 98Derrotes · 396Estàndard · 679Ràpid · 27Blanques · 349Negres · 357
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 706 | 212 30,0% | 98 13,9% | 396 56,1% |
| Total · blanques | 349 | 120 34,4% | 51 14,6% | 178 51,0% |
| Total · negres | 357 | 92 25,8% | 47 13,2% | 218 61,1% |
| Estàndard | 679 | 203 29,9% | 94 13,8% | 382 56,3% |
| Estàndard · blanques | 335 | 114 34,0% | 49 14,6% | 172 51,3% |
| Estàndard · negres | 344 | 89 25,9% | 45 13,1% | 210 61,1% |
| Ràpid | 27 | 9 33,3% | 4 14,8% | 14 51,9% |
| Ràpid · blanques | 14 | 6 42,9% | 2 14,3% | 6 42,9% |
| Ràpid · negres | 13 | 3 23,1% | 2 15,4% | 8 61,5% |
Captura 2026-08-01
+1 partides des de 2026-07-01
Partides · 706Victòries · 212Taules · 98Derrotes · 396Estàndard · 679Ràpid · 27Blanques · 349Negres · 357
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 706 | 212 30,0% | 98 13,9% | 396 56,1% |
| Total · blanques | 349 | 120 34,4% | 51 14,6% | 178 51,0% |
| Total · negres | 357 | 92 25,8% | 47 13,2% | 218 61,1% |
| Estàndard | 679 | 203 29,9% | 94 13,8% | 382 56,3% |
| Estàndard · blanques | 335 | 114 34,0% | 49 14,6% | 172 51,3% |
| Estàndard · negres | 344 | 89 25,9% | 45 13,1% | 210 61,1% |
| Ràpid | 27 | 9 33,3% | 4 14,8% | 14 51,9% |
| Ràpid · blanques | 14 | 6 42,9% | 2 14,3% | 6 42,9% |
| Ràpid · negres | 13 | 3 23,1% | 2 15,4% | 8 61,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 705Victòries · 212Taules · 98Derrotes · 395Estàndard · 678Ràpid · 27Blanques · 348Negres · 357
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 705 | 212 30,1% | 98 13,9% | 395 56,0% |
| Total · blanques | 348 | 120 34,5% | 51 14,7% | 177 50,9% |
| Total · negres | 357 | 92 25,8% | 47 13,2% | 218 61,1% |
| Estàndard | 678 | 203 29,9% | 94 13,9% | 381 56,2% |
| Estàndard · blanques | 334 | 114 34,1% | 49 14,7% | 171 51,2% |
| Estàndard · negres | 344 | 89 25,9% | 45 13,1% | 210 61,1% |
| Ràpid | 27 | 9 33,3% | 4 14,8% | 14 51,9% |
| Ràpid · blanques | 14 | 6 42,9% | 2 14,3% | 6 42,9% |
| Ràpid · negres | 13 | 3 23,1% | 2 15,4% | 8 61,5% |
