Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 1570Victòries · 629Taules · 310Derrotes · 631Estàndard · 1175Ràpid · 395Blanques · 774Negres · 796
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1570 | 629 40,1% | 310 19,8% | 631 40,2% |
| Total · blanques | 774 | 332 42,9% | 146 18,9% | 296 38,2% |
| Total · negres | 796 | 297 37,3% | 164 20,6% | 335 42,1% |
| Estàndard | 1175 | 471 40,1% | 257 21,9% | 447 38,0% |
| Estàndard · blanques | 583 | 253 43,4% | 117 20,1% | 213 36,5% |
| Estàndard · negres | 592 | 218 36,8% | 140 23,7% | 234 39,5% |
| Ràpid | 395 | 158 40,0% | 53 13,4% | 184 46,6% |
| Ràpid · blanques | 191 | 79 41,4% | 29 15,2% | 83 43,5% |
| Ràpid · negres | 204 | 79 38,7% | 24 11,8% | 101 49,5% |
Captura 2026-09-01
+16 partides des de 2026-08-01
Partides · 1553Victòries · 623Taules · 307Derrotes · 623Estàndard · 1175Ràpid · 378Blanques · 766Negres · 787
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1553 | 623 40,1% | 307 19,8% | 623 40,1% |
| Total · blanques | 766 | 329 43,0% | 145 18,9% | 292 38,1% |
| Total · negres | 787 | 294 37,4% | 162 20,6% | 331 42,1% |
| Estàndard | 1175 | 471 40,1% | 257 21,9% | 447 38,0% |
| Estàndard · blanques | 583 | 253 43,4% | 117 20,1% | 213 36,5% |
| Estàndard · negres | 592 | 218 36,8% | 140 23,7% | 234 39,5% |
| Ràpid | 378 | 152 40,2% | 50 13,2% | 176 46,6% |
| Ràpid · blanques | 183 | 76 41,5% | 28 15,3% | 79 43,2% |
| Ràpid · negres | 195 | 76 39,0% | 22 11,3% | 97 49,7% |
Captura 2026-08-01
+20 partides des de 2026-07-01
Partides · 1537Victòries · 616Taules · 304Derrotes · 617Estàndard · 1159Ràpid · 378Blanques · 757Negres · 780
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1537 | 616 40,1% | 304 19,8% | 617 40,1% |
| Total · blanques | 757 | 324 42,8% | 144 19,0% | 289 38,2% |
| Total · negres | 780 | 292 37,4% | 160 20,5% | 328 42,1% |
| Estàndard | 1159 | 464 40,0% | 254 21,9% | 441 38,1% |
| Estàndard · blanques | 574 | 248 43,2% | 116 20,2% | 210 36,6% |
| Estàndard · negres | 585 | 216 36,9% | 138 23,6% | 231 39,5% |
| Ràpid | 378 | 152 40,2% | 50 13,2% | 176 46,6% |
| Ràpid · blanques | 183 | 76 41,5% | 28 15,3% | 79 43,2% |
| Ràpid · negres | 195 | 76 39,0% | 22 11,3% | 97 49,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1517Victòries · 610Taules · 297Derrotes · 610Estàndard · 1150Ràpid · 367Blanques · 747Negres · 770
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1517 | 610 40,2% | 297 19,6% | 610 40,2% |
| Total · blanques | 747 | 320 42,8% | 141 18,9% | 286 38,3% |
| Total · negres | 770 | 290 37,7% | 156 20,3% | 324 42,1% |
| Estàndard | 1150 | 461 40,1% | 249 21,7% | 440 38,3% |
| Estàndard · blanques | 570 | 246 43,2% | 114 20,0% | 210 36,8% |
| Estàndard · negres | 580 | 215 37,1% | 135 23,3% | 230 39,7% |
| Ràpid | 367 | 149 40,6% | 48 13,1% | 170 46,3% |
| Ràpid · blanques | 177 | 74 41,8% | 27 15,3% | 76 42,9% |
| Ràpid · negres | 190 | 75 39,5% | 21 11,1% | 94 49,5% |
