Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+19 partides des de 2026-09-01
Partides · 831Victòries · 386Taules · 190Derrotes · 255Estàndard · 742Ràpid · 89Blanques · 418Negres · 413
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 831 | 386 46,5% | 190 22,9% | 255 30,7% |
| Total · blanques | 418 | 193 46,2% | 108 25,8% | 117 28,0% |
| Total · negres | 413 | 193 46,7% | 82 19,9% | 138 33,4% |
| Estàndard | 742 | 335 45,2% | 178 24,0% | 229 30,9% |
| Estàndard · blanques | 375 | 167 44,5% | 102 27,2% | 106 28,3% |
| Estàndard · negres | 367 | 168 45,8% | 76 20,7% | 123 33,5% |
| Ràpid | 89 | 51 57,3% | 12 13,5% | 26 29,2% |
| Ràpid · blanques | 43 | 26 60,5% | 6 14,0% | 11 25,6% |
| Ràpid · negres | 46 | 25 54,4% | 6 13,0% | 15 32,6% |
Captura 2026-09-01
+15 partides des de 2026-08-01
Partides · 812Victòries · 377Taules · 187Derrotes · 248Estàndard · 732Ràpid · 80Blanques · 408Negres · 404
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 812 | 377 46,4% | 187 23,0% | 248 30,5% |
| Total · blanques | 408 | 188 46,1% | 106 26,0% | 114 27,9% |
| Total · negres | 404 | 189 46,8% | 81 20,1% | 134 33,2% |
| Estàndard | 732 | 332 45,4% | 176 24,0% | 224 30,6% |
| Estàndard · blanques | 370 | 165 44,6% | 101 27,3% | 104 28,1% |
| Estàndard · negres | 362 | 167 46,1% | 75 20,7% | 120 33,2% |
| Ràpid | 80 | 45 56,3% | 11 13,8% | 24 30,0% |
| Ràpid · blanques | 38 | 23 60,5% | 5 13,2% | 10 26,3% |
| Ràpid · negres | 42 | 22 52,4% | 6 14,3% | 14 33,3% |
Captura 2026-08-01
+22 partides des de 2026-07-01
Partides · 797Victòries · 368Taules · 182Derrotes · 247Estàndard · 717Ràpid · 80Blanques · 401Negres · 396
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 797 | 368 46,2% | 182 22,8% | 247 31,0% |
| Total · blanques | 401 | 183 45,6% | 104 25,9% | 114 28,4% |
| Total · negres | 396 | 185 46,7% | 78 19,7% | 133 33,6% |
| Estàndard | 717 | 323 45,1% | 171 23,9% | 223 31,1% |
| Estàndard · blanques | 363 | 160 44,1% | 99 27,3% | 104 28,7% |
| Estàndard · negres | 354 | 163 46,1% | 72 20,3% | 119 33,6% |
| Ràpid | 80 | 45 56,3% | 11 13,8% | 24 30,0% |
| Ràpid · blanques | 38 | 23 60,5% | 5 13,2% | 10 26,3% |
| Ràpid · negres | 42 | 22 52,4% | 6 14,3% | 14 33,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 775Victòries · 355Taules · 178Derrotes · 242Estàndard · 703Ràpid · 72Blanques · 389Negres · 386
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 775 | 355 45,8% | 178 23,0% | 242 31,2% |
| Total · blanques | 389 | 176 45,2% | 102 26,2% | 111 28,5% |
| Total · negres | 386 | 179 46,4% | 76 19,7% | 131 33,9% |
| Estàndard | 703 | 314 44,7% | 169 24,0% | 220 31,3% |
| Estàndard · blanques | 355 | 156 43,9% | 98 27,6% | 101 28,5% |
| Estàndard · negres | 348 | 158 45,4% | 71 20,4% | 119 34,2% |
| Ràpid | 72 | 41 56,9% | 9 12,5% | 22 30,6% |
| Ràpid · blanques | 34 | 20 58,8% | 4 11,8% | 10 29,4% |
| Ràpid · negres | 38 | 21 55,3% | 5 13,2% | 12 31,6% |
