Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 545Victòries · 238Taules · 101Derrotes · 206Estàndard · 462Ràpid · 83Blanques · 267Negres · 278
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 545 | 238 43,7% | 101 18,5% | 206 37,8% |
| Total · blanques | 267 | 130 48,7% | 49 18,4% | 88 33,0% |
| Total · negres | 278 | 108 38,9% | 52 18,7% | 118 42,5% |
| Estàndard | 462 | 195 42,2% | 89 19,3% | 178 38,5% |
| Estàndard · blanques | 226 | 110 48,7% | 43 19,0% | 73 32,3% |
| Estàndard · negres | 236 | 85 36,0% | 46 19,5% | 105 44,5% |
| Ràpid | 83 | 43 51,8% | 12 14,5% | 28 33,7% |
| Ràpid · blanques | 41 | 20 48,8% | 6 14,6% | 15 36,6% |
| Ràpid · negres | 42 | 23 54,8% | 6 14,3% | 13 31,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 536Victòries · 234Taules · 100Derrotes · 202Estàndard · 462Ràpid · 74Blanques · 262Negres · 274
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 536 | 234 43,7% | 100 18,7% | 202 37,7% |
| Total · blanques | 262 | 127 48,5% | 49 18,7% | 86 32,8% |
| Total · negres | 274 | 107 39,1% | 51 18,6% | 116 42,3% |
| Estàndard | 462 | 195 42,2% | 89 19,3% | 178 38,5% |
| Estàndard · blanques | 226 | 110 48,7% | 43 19,0% | 73 32,3% |
| Estàndard · negres | 236 | 85 36,0% | 46 19,5% | 105 44,5% |
| Ràpid | 74 | 39 52,7% | 11 14,9% | 24 32,4% |
| Ràpid · blanques | 36 | 17 47,2% | 6 16,7% | 13 36,1% |
| Ràpid · negres | 38 | 22 57,9% | 5 13,2% | 11 29,0% |
Captura 2026-08-01
+7 partides des de 2026-07-01
Partides · 536Victòries · 234Taules · 100Derrotes · 202Estàndard · 462Ràpid · 74Blanques · 262Negres · 274
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 536 | 234 43,7% | 100 18,7% | 202 37,7% |
| Total · blanques | 262 | 127 48,5% | 49 18,7% | 86 32,8% |
| Total · negres | 274 | 107 39,1% | 51 18,6% | 116 42,3% |
| Estàndard | 462 | 195 42,2% | 89 19,3% | 178 38,5% |
| Estàndard · blanques | 226 | 110 48,7% | 43 19,0% | 73 32,3% |
| Estàndard · negres | 236 | 85 36,0% | 46 19,5% | 105 44,5% |
| Ràpid | 74 | 39 52,7% | 11 14,9% | 24 32,4% |
| Ràpid · blanques | 36 | 17 47,2% | 6 16,7% | 13 36,1% |
| Ràpid · negres | 38 | 22 57,9% | 5 13,2% | 11 29,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 529Victòries · 229Taules · 100Derrotes · 200Estàndard · 455Ràpid · 74Blanques · 259Negres · 270
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 529 | 229 43,3% | 100 18,9% | 200 37,8% |
| Total · blanques | 259 | 124 47,9% | 49 18,9% | 86 33,2% |
| Total · negres | 270 | 105 38,9% | 51 18,9% | 114 42,2% |
| Estàndard | 455 | 190 41,8% | 89 19,6% | 176 38,7% |
| Estàndard · blanques | 223 | 107 48,0% | 43 19,3% | 73 32,7% |
| Estàndard · negres | 232 | 83 35,8% | 46 19,8% | 103 44,4% |
| Ràpid | 74 | 39 52,7% | 11 14,9% | 24 32,4% |
| Ràpid · blanques | 36 | 17 47,2% | 6 16,7% | 13 36,1% |
| Ràpid · negres | 38 | 22 57,9% | 5 13,2% | 11 29,0% |
